Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Komolyan azt erzem, h elatkoztak?

Komolyan azt erzem, h elatkoztak?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem jon ossze semmi, naprol napra tengodok csak. Edig nem volt gond a munkaval sem ,most elhelyezkedni i skeptelen vayok, akikrol nemis gondoltam volna azok most sorba hullanak ki mellolem emberek. Barmibe bele kezdek balul sul el es sorolhatnam... ez mar tart lassan feleve... kezdek besokkalni... es kezdek uy erezni,h mar nem birom tovabb. teljesne geyedul vagyok es igy meg rosszabb minden
2015. jan. 21. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor üdv a klubban, már ketten vagyunk elátkozva! :\
2015. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Legoman ***** válasza:

Nem szoktak az emberek csak úgy átkot szórni egymásra.

Csak annyi a gondod, hogy kevesebb lett az önbizalmad, vagy háttérbe szorítottad a bátorságodat, és ezért döntésképtelen is letté. Ez nem nagy probléma, mert van rá módszer, hogy kigyógyulj ebből.

Ne beszéld be magadnak azt, hogy ez nem jön össze, hanem pont az ellenkezőjét, és örülj neki előre, mintha már megtörtént volna. :D

2015. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy negativ hullámvölgy, van ez így, szépen végig kell ülni és tanulni belőle, ennyivel is több leszel. Szerintem egyébként hülyeség azt gondolni, hogy miattad, (úgy értem, hogy neked rossz legyen) halnak meg körülötted az emberek. Ez kissé egocentrikus nézetnek tűnik nekem.
2015. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!