Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha meglenne a képességed hogy...

Ha meglenne a képességed hogy mások fejébe láss, tudd mire gondolnak, mit kezdenél vele?

Figyelt kérdés

Ha nekem meglenne, 1000% hogy azokat akiket utálok kikészíteném. Egész nap mondanám hogy most mire gondol, kutakodnék a fejében, kikészíteném...

Csalnék a vizsgákon, meghódítanám a legszebb csajt, milliomos lennék, mert tudnám pár ember bankkártya PIN kódját.

Szerintem ilyen képességgel a lehetőségek határtalanok lennének.



2015. jan. 26. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Milyen jó, hogy nincs ilyen képességed, elég hamar agyon vernének. A természet bölcs.
2015. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Miért vernének meg ? :D

Előre tudnám hogy mit akarnak csinálni...

Ha nem szeretnél értelmes választ adni a kérdésre, akkor kérlek szimplán szard le.

2015. jan. 26. 15:09
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"1000% hogy azokat akiket utálok kikészíteném. "

-ők pedig álmélkodva néznék, hogy te milyen csodálatos képességekkel rendelkezel?

2015. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb őrülnének meg, és futnának ki a világból, mint hogy tehetnének velem bármit is.
2015. jan. 26. 15:15
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem most is van ilyen képességem.

Te a kutyádra gondolsz, alfrédra.


Miért nem akarsz önmagad maradni és elérni valamit csalás nélkül?

2015. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ja, ha így gondolod.. Akkor felelek a kérdésre, én mit kezdenék: nem használnám semmilyen rosszra. Nem is tudom miért, de nem. Jónak lenni jó. Jóra használnám. Részben van is ilyen képességem - egy magas morális, empátiás beleérző képességem - és tudom is segítőleg használni. Nekem így jó.
2015. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Annyira bírom amikor SENKI sem fogja fel úgy a kérdést ahogy kiírtam -_-


Nincs kutyám xD

Önmagam vagyok, és jó pár dolgot elértem már az életben...a kérdés egy elméleti kérdés.

-

Miért érzem azt hogy most azt gondolod rólam hogy én rossz ember vagyok, és én nem tudok segíteni másoknak ?

2015. jan. 26. 15:21
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Csak megtudnám, mit gondolnak mások rólam, semmi mást nem kezdenék vele. Jó, talán a legokosabb tanuló "segítségével" kitűnő lennék (most is az vagyok, de könnyebb tanulás nélkül...).
2015. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Stílusodból ítélve nem lennél túl diszkrét, simán rájönnének és kicsinálnának/megpróbálnának rájönni, hogy lehetne megszerezni a képességet/felhasználnának.
2015. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Odamennék azokhoz a csajokhoz, akiknek bejövök... Erre használnám ezt a képességet.
2015. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!