Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Remee maszk...

Ismeri valaki a Remee maszk működési elvét? Pontosabban a használatának helyes beüzemelését?

Figyelt kérdés
Magyar nyelvű leírás nincs hozzá , a fordításnak és az instrukcióknak megfelelően viszont semmi eredményt nem produkál . Van valaki aki próbált már ilyen maszkot és működött is a számára ?

2015. jan. 27. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez elektromos impulzusokkal, és fényhatásokkal próbál az alvó állapotban lévő elmére hatni. Tudatalatti manipuláció. Alapvetően ilyennel bombázni az agyadat nagyon hülye ötlet(bocs), mert az alvásciklust megbolygatja, és esetlegesen olyan alvási szakaszban stimulál, amiben ezt a tested igyekszik elkerülni. Teljesen természetellenes. Amennyiben esetlegesen sikerül is stimulust elérnie, az alvási ciklusod felborul, és kimerült leszel. Ha pedig rémálom közben ad plusz impulzust...nos azt szerintem már el tudod képzelni. Ilyesmivel a szovjetek, meg az amerikaiak kísérleteztek anno, csak ők még agymosásnak, meg tudatmanipulációnak hívták. Ha élénk álmokat akarsz, akkor inkább a sok ingergazdag olvasmány, és egészséges fáradtság(például testedzésből) kombinációja segít. Ha irányítani szeretnéd az álmaidat az más tészta. Akkor önhipnózisból próbálj elaludni. Az növeli az esélyét a tudatos álmodásnak. Meditációt alvással lezárva is hasonló az eredmény. És még pihentető is.
2015. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ , igen tanulságos és részleteiben kimerítő volt ! A témát illetően igazság szerint van némi gyakorlatom , de most ezt a szerkentyűt ki szeretném próbálni és sajnos a bekapcsolásán túl nem sokra mentem vele . Jó lenne tudni , hogy működik is e ez a vacak , vagy csak kész átverés az egész ? Esetleg selejthez jutottam . Ezért kérdeném , ha van valakinek ilyen kütyüje , jutott e vele valamire és mi lenne a működtetésének a titka ?
2015. jan. 28. 07:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ímé:

[link]

2015. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a linket Dubitus , de ez sajnos sokat nem segített rajtam . Igazság szerint a maszk nem az enyém , hanem kölcsönbe van , mert a gazdája a jó angol tudása ellenére sem jött rá a működtetésére . Az én angolom meg majdnem egyenlő a nullával , így a videókból nem sokat értek .

beüzemelési gondjaim vannak , erre kellene rájönni . lenne itt pár kérdés :

1 - Finomhangolás nélkül is használható ? - ( ez a számítógépes beállítás nélkül értendő )

2 . A lépésekre lenne szükségem , mert amit a mellékelt használati utasításból kivettem , azzal nem jutottam előrébb , azaz ez azt jelenti , hiába kapcsolom be , és mennek végig a ledes villogások ez után sajnos semmi sem történik . Egyáltalán milyen időközönként kellene alapból felvillannia , be lehet ezt állítani ?

2

2015. jan. 28. 21:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget , sikerült beüzemelnem a kütyüt !
2015. febr. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!