Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vagyok én? akinek volt már...

Ki vagyok én? akinek volt már testen kivüli élménye, meg tudja magyarázni, mi atudat vagy lélek és hogy néz ki?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A lélek egy láthatatlan, nem érzékelhető, definiálatlan valami.
2015. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az én... mi az az én?

amire azt mondod hogy én.

2015. febr. 1. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én: egyedi bedrótozott agyi neuronhálózat.
2015. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most megpróbálok úgy tenni, mintha okos lennék: az én egy személyiség és egyéniség, ami az évek során változhat. A tudat egy tág fogalom tudatos gondolkodással lehet legkönnyebben meghatározni. Ha tudatosan gondolkodsz akkor neked is van egy éntudatod, legalábbis remélem. A tudatnak nincs formája fizikai megléte az agyban kérésendő. A lélek egy ezotérikusan meghatározott tudat az előbbiek lebutított és átértékelt változata. Sok vallásban változó meghatározókkal jelmezhető ektoplazmikus jelenség. A továbbiakat az #5 taglalja egy kicsit szkeptikus úgyhogy vigyázz vele.
2015. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!