Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit? Vagy...

Ez jelent valamit? Vagy jelentéktelen lenne? :D

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hónapban már min. 10 poharat törtem össze. 16 év alatt nem törtem ennyit, nem hogy egy hónap alatt:D Van ennek valami jelentése? Valami babona? Nem adok rá meg semmi, puszta kíváncsiság:) (olyat nem kérek, hogy szerencsétlen vagyok és ezért jó?:D Lehet az vagyok, de ebből nem kérek!!)

2015. febr. 2. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Korral jár. Hogy törted össze? (mert ezért ez meghatározó infó).
2015. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mosogatás közben, vagy kicsúszott a kezemből. De nagyon ritkán fordul velem ilyen elő, majdhogynem az utóbbi 10 évben egyszer sem. 16 éves lány vagyok.
2015. febr. 2. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos elbambulsz :D
2015. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet:D:D:D
2015. febr. 2. 20:31
 5/8 anonim válasza:
52%
Óóó,ez semmi jót nem jelent...az álmoskönyv szerint azt az embert,aki a 16. életéve után 10 poharat tör össze,azt egy hideg téli napon meglátogatja a mókmanó és megmókolja. O.o Én a helyedben menekülnék!
2015. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na ne idegesíts!!!

:DDDDDDDDD

2015. febr. 2. 20:42
 7/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem simán csak figyelmetlenség, és az ébreség csökkenése. Vagyis abban a pillanatban gondolatban nem ott vagy.
2015. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolataid másutt járnak, figyelmed nem a mosogatásra összpontosul.
2015. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!