Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek valami mögöttes...

Van ennek valami mögöttes jelentése, vagy jelentéktelen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam foglalkozni az álmaimmal, de ez most gondolkodóba ejtett, vagyis inkább rossz érzésem van tőle.

Álmomban valamiért be akartam menni a fürdőszobámba, de rossz érzés fogott el, hogy ne menjek be, mert van ott valami rossz. Ahogy benyitottam, az ajtó rám csapódott, nagyon megijedtem, de a barátnőm szólt, hogy nincs ott semmi, csak az exem. Bementem, engedtem a vizet, de a kádon volt egy nagy lyuk, minden cucc, ami az exemé volt, eltűnt, majd egy másik srác akart mellém beszállni a kádba, de ekkor felébredtem.

Lehet az agyam így üzent, hogy ideje továbblépnem? Vagy csak szimplán egy álom?



2014. szept. 8. 17:44
 1/2 anonim válasza:
én úgy gondolom előfordulhat de elég kicsi az esélye szerintem egy szimpla álom :)
2014. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűbb, igen. :) Csak most hirtelen túl sok szabadidőm lett agyalni, így ez is elgondolkodtatott.
2014. szept. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!