Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most tényleg megnyílt a...

Most tényleg megnyílt a tér-idő kontinuum, és elnyelte a melltartóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Na jó, tudom, hogy ez a történet még egy ilyen "természet feletti témában" is eléggé hülyén fogja kivenni magát, de azért kezdjünk bele. Nos, kb egy hónapja hulla fáradtan értem haza, és miután lezuhanyoztam beléptem a szobámba, és ledobtam a ruháimat az ágyra. Eléggé fura hanggal értek földet, úgyhogy gyorsan leengedtem a redőnyt, felkapcsoltam a lámpát, és benéztem az ágyam mögé, mert azt hittem, hogy sikeresen beestek a porcicák közé, de ott nyomuk sem volt... Megágyaztam, és rendre megtaláltam minden ruhát az ágyneműben, kivéve azt a bizonyos melltartót. Azóta már egy tucatszor átkutattam az ágyam, de nem csak olyan "tessék-lássék" módon, hanem cm-ről cm-re: kipakoltam az ágynemű tartót, többször átnyálaztam az ágyam alatti/ mögötti területeket, még az éjjeli szekrényemet is átkutattam hátha, valahogy "eltérült a levegőben" és oda zuhant, de semmi... Szerintetek hol lehet? Veletek történt már hasonló?

2015. febr. 6. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg olyan fáradt voltál, hogy elraktad valahova, csak már nem emlékszel, vagy ha van valamilyen állat, akkor az elvitte. Legutolsó eset, hogy volt valaki a szobádban aki csak erre az alkalomra várt, aztán elmenekült a zsákmánnyal. Nem hiszem, hogy valaki megnyitotta a teret, csak azért hogy ellopja a melltartód, de mutatsz egy fotót róla, ha meglátom, kiírom ide :)
2015. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom, hogy amolyan Bermuda háromszög féle a lakásom. Rendszeresen tűnnek el dolgok, onnan, ahova tettem őket. Van, hogy a kulcsot keresem órákig, mindent átnézek 10-szer, végül ott van, ahova tudtam, hogy tettem és ahol szintén 10-szer megnéztem. Napi szinten előfordul.
2015. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el E. A. Poe: Az ellopott levél c. novelláját, hátha iránymutató lesz!
2015. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyan ez történt,szintén a melltartómmal..:)) Kb 1 hónap múlva találtam meg, a szekrényben, szinte a legtetején. És én is mindent átkutattam.:)
2015. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Nahát, igen perverz ez a tér-idő

kontinuum! Örülj, hogy még a bugyid megmaradt egyenlőre.

2015. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hamarosan ki lehet tenni a 18-as karikát.

Van az ágyad alatt egy csapóajtó.

Ha a melltartód volnék, akkor is így keresnéd?

2015. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen velem is.

Sok esetben sose került elő.

Volt hogy visszakerült a szoba közepére kb...

S mondanom sme kell elütte minden szekrénybe cucc alá asztalba benéztem....

2015. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Bármilyen szemmel nem látható entitás szórakozhatott, de általában a szellemek játszanak ezzel, üdv.
2015. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A melltartódnak annyi...


Már rég a galaxisunk fekete likjában van

2015. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem , én őszintén a szemedbe néznék, s elkérném ha érdekes volnál nekem:)
2015. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!