Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, igénytelen...

Szerintetek ciki, igénytelen ha csak 3 melltartóm van?

Figyelt kérdés
3db melltartóm van csak,igaz jó állapotban vannak,de félek,hogy a barátom vajon mitgondolhat,hogy hiába váltogatom a hármat naponta de akkor is csak ezt a három melltartót lehet látni rajtam...
2015. jan. 12. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
vegyél még 3at!
2015. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Nekem van több, de igazából csak 2 szeretek annyira, hogy azokat hordom mindig hétköznap.

Barátomnak meg néha felhúzok olyan fehérneműket, amiket egyébként is csak neki, otthon vennék fel :)

2015. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szakadtak, kinyúltak és rendszeresen mosod, váltogatod őket, akkor nem ciki. szerintem a fiúknak ez fel se tűnik. vagy menj melltartó nélkül, ilyenkor télen úgyse látszik a vastag ruhák alatt és az én barátom pl imádja, ha nincs rajtam melltartó.
2015. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, hát, miért lenne ciki? Tiszták? Rendszeresen vannak mosva? Az lenne a ciki, ha ki lennének nyúlva és/vagy lyukadva.

Nekem a legtöbb cicifixem tök egyforma, azok is tűnhetnének egynek.

Egyébként hidd el, az ilyesmi nem tűnik fel a pasiknak. Azt sem veszik észre, ha fodrászhoz megy az ember lánya, nemhogy a melltartókat tartsák számon :'D

2015. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is 3 van, és egyformák... nem mindegy? A lényeg hogy tiszta legyen. Még csak nem is kell naponta mosni a melltartókat, szóval 3 elég kell hogy legyen.
2015. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincsen semmi ciki. Én is jelenleg csak hármat használok mert volt, ami tönkrement meg igazából ez a három tetszik leginkább és ezeket szívesebben is hordom. Én egymás után többször is fel szoktam őket venni, mármint nem mosom naponta, de nyilván nem büdösen, piszkosan hordom őket csak szerintem kibírnak több napot is.
2015. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is évekig annyi volt, most már 5 van. :D Nincs ebben semmi ciki, sem igénytelen nyugi.
2015. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is kb. annyit hordok rendszeresen hétköznapra. Nekem is csak azért van több, mert sportoláshoz sportmelltartót hordok.
2015. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy h&m leértékeléseken már 1500-ért is lehet kapni nagyon szépeket:))
2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neken több van, de csak 4-et hordok. Még nem volt rá panasz.
2015. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!