Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fura és ijesztő dolog történt...

Fura és ijesztő dolog történt velem. Ennek van spirituális összefüggése, vagy képzelődöm?

Figyelt kérdés
Fura és egyben ijesztő dolog történt velem tegnap.3szakban dolgozom, párom is teljesen más szakbeosztásban így mindennap kedvességből szoktunk képet készíteni magunkról egymásnak. Tegnap éjszaka is ezt akartam, amikor egy förtelmesen rémisztőt tapasztaltam. Álltam a tükör előtt, hogy képet készítsek, és megláttam, hogy a homlokom közepén egy barna csík van olyan alakban, mint ahogy a madarat szokták a gyerekek rajzolni, egy kis m alakban, mintha egy összenőtt szemöldök keletkezett volna a homlokom közepén egy sötét barna foltban, azthittem összekentem magam alapozóval így elkezdtem a kezemmel törölgetni, majd a saját szememmel láttam, hogy maga az orrom is kezd barnulni. Teljesen pánikba estem. Első gondolatom az volt, mivel kb egy 20percel előtte a talpam bőrpuhítókrémmel kentem, hátha összekevertem valami önbarnítóval, így berohantam a szobámba megnézni a krémet, de valóban bőrpuhító volt, néztem a kezem a lábam, az viszont nem barnult be. Egyből pánikba estem és zokogva rohantam édesanyám szobájába, hogy nézze meg az arcom, nem mertem újra tükörbe nézni, de annyira kómás volt, h csak az orra alatt dünnyögött valamit, nem bírtam felébreszteni, így összeszedtem minden bátorságom és belenéztem újra a tükörbe, hátha csak képzelődöm, de ugyanolyan barna volt abban az alakban a homlokom és egy foltban az orrom hegye. Bementem a fürdőbe ahol több fény van, ott is ez a látvány fogadott, elkezdtem vizzel mosni az arcom, de nem tűnt el, tettem rá arctisztítót, úgy sem, annyira féltem, h lerogytam a földre zokogva, majd pár perc múlva felálltam és eltűnt. Nem volt rajta egy halvány folt sem. Utánna egyből a rémülettől rohantam is lefeküdni aludni. Másnap reggel mikor felébredtem az volt az első, h tükörbe néztem és nem volt semmi. Azt gondoltam, hogy álmodtam az egészet, kivéve addig amíg édesanyám meg nem kérdezte, hogy mi van az arcommal, mert nem tudja, h megtörtént, vagy csak álmodta, h éjszaka berohantam hozzá sikítozva, hogy "az arcom, az arcom". Ledöbbentem. Mégsem álmodtam. Mi lehet ez? Kezdek megbolondulni? Halucináltam? Van erre magyarázat? Mostanában sokat meditálok, és többször láttam ijesztő arcokat, lényeket. Valami baj van velem? Teljesen megvagyok rémülve. Remélem ez nem a megőrülés első tünetei :(
2015. febr. 13. 00:01
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
23%
Nem az első tünetei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2015. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, hogy mi lehetett, de remélem tudod, hogy meditáció kezdetekor érdemes bevédeni magad!
2015. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%

Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de ha nagyon félsz fordulj Istenhez és kérd tőle a segítségét.

Ezt csak, azért írom, mert másoktól is hallottam, hogy számukra is, ha hasonló rémísztő dolog érte őket segített rajtuk. Szóval nem azért, mert megtéríteni akarnálak, vagy egy ide tévedt Tanú lennék. :)

2015. febr. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"...a homlokom közepén egy barna csík van..."

"Első gondolatom az volt, mivel kb egy 20percel előtte a talpam bőrpuhítókrémmel kentem, hátha összekevertem valami önbarnítóval..."

Ez valahogy nem jön össze!

2015. febr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értelmetlenül fogalmaztam?
2015. febr. 13. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Alvajártál, hallucináltál vagy hasonló. Előfordul. Ha nem fordul elő többször/gyakran hasonló, akkor ne aggódj.
2015. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Legoman ***** válasza:

Jól írta az egyik válaszoló. Le kellene védened magad. Nem csak meditáció közben, hanem utána is, hogy védve legyél.

Az ima is nagyon jó erre. :)

2015. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak valami biológiai dolog volt, csak eddig nem vettél hasonlót észre.Például nekem piros csík jelenik meg néha a homlokomon, mintha megkarcoltam vagy nagyon megdörzsöltem volna, általában, ha ideges vagyok.De 10 perc és el is múlik, meg hasonló jövő-menő dolgok.Nem kell szerintem emiatt parázni.Anyukád meg nem semmi, lánya sikítozva ébresztgeti, de csak alszik tovább....Szép!
2015. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
..komolyan nem értem az embereket...ha inkfartust kaptál volna is szellemeket keresnél? legközelebb ha fura színű a bőröd, fotó róla és irány a legközelebbi ügyelet.
2015. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!