Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZELLEMEKKEL foglalkozó...

ZyzzTheGod kérdése:

SZELLEMEKKEL foglalkozó kérdés! Hisztek bennük? Mit tapasztaltatok már ti? Láttatok már szellemet? Meséljétek el a történeteiteket! . (Én történetem lenn).

Figyelt kérdés
4 éves voltam mikor a Dédimamám meghalt rá 1-2 héttel mikor vetkőztem este a fürdéshez a küszöbön megláttam a dédimet teljesen átlátszó volt homályos fehér... kb 1-2mp ig láttam megijedtem .. ugrottam egy nagyot és eltűnt.. azóta nem láttam őt. Ez az emlék megmaradt bennem és emiatt hiszek a szellemekben ! sokan mondják hogy Hiszem ha látom HÁT én láttam és hiszem Hiszem hogy léteznek ... azóta is voltak furcsa dolgok ha van rá igény akkor beszámolok róluk.

2014. ápr. 18. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hiszek a szellemekben.

Sok mindent is tapasztaltam már.

Le is írom őket:

1.Éjjel aludtam,és felkeltem,de valahogy nem tudtam visszaaludni....

Féltem is meg minden,már rázott a hideg.

De azért megpróbáltam visszaaludni.

Éppen sikerült volna,amikor valaki belelehelt a fülembe...

Nem volt mellettem senki,nem volt szél,nem volt nyitva az ablak...

2.Gépeztünk a barátnőmmel,aztán egyszer csak a barátnőm elkezd bámulni a hátam mögé...

Lefagyott,nem tudott megszólalni.

Először azt hittem,hogy hülyéskedik,de ismerem,és amikor hazudik,akkor mindig elneveti magát,de most kivételesen nem nevette el magát,meg sem tudott szólalni.

Aztán megkérdeztem:

-Mi a baj?(Nem mertem a hátam mögé nézni,mert féltem,hogy valami olyat látok,amit nem akarok...)

-...

-Na,mi van?

-...

Vártam egy kicsit,aztán utána végre megszólalt.

Azt mondta,hogy látott a hátam mögött egy körülbelül 5 fejjel nálam magasabb 'alakot',és nézett le rám...

Nagyon megijedtem,de azért még faggattam,hogy hogy nézett

ki,de nem tudta pontosan azonosítani a kinézetét.

Egyből kifutottam,és pár napig nem is aludtam abba a szobában.

3.Éjjel aludtam,és felkeltem valamire...(Mindig felkelek éjjelente valamire).

Na mindegy,szóval felkeltem,és nem tudtam visszaaludni...

Valami nagyon furát éreztem,mintha nem lettem volna egyedül.Aztán amikor végre lenyugodtam,elkezdett a radiátor zörögni,(az lehetett bármitől)és egyszerűen leesett magától a törölköző,csak azt nem értem,hogyan eshetett le,mikor én teljesen stabilan odaraktam,és nem eshetett le magától....

4.Szintén éjjel volt,és amikor fent voltam,mert ugye én minden éjjel felkelek kb. 1-kor, és nem tudok visszaaludni,hallottam,hogy valaki veszi a hátam mögött a levegőt...

Nagyon megijedtem,és ez szinte minden éjjel így van,már nagyon félek az éjjelektől,mert tudom,hogy történni fog valami,és ez meggátol a tanulásban,a figyelésben.

És nem tudom,hogy mitől van.

A te történeted is durva.

2014. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Remélem látod ezt amit most írok :

köszi a választ nagyon hihető és meggyőző ! félelmetes már olvasni is :S ! ha újra tapasztalt hajnali egykor valami hasonlót akkor próbáld ki hogy elkezded suttogni vagy hangosabban mondani a Miatyánkot avagy ezt : Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy,

Szenteltessék meg a Te neved,

Jöjjön el a Te országod,

Legyen meg a Te akaratod,

Amint a mennyben, úgy a földön is.

Mindennapi kenyerünket

add meg nekünk ma,

És bocsásd meg vétkeinket,

Miképpen mi is megbocsátunk

az ellenünk vétkezőknek,

És ne vígy minket kísértésbe,

De szabadíts meg a gonosztól.


és szerintem abba fog maradni furcsa dolog legalábbis arra az éjjelre . Próbáld ki én tuti ezt csinálnám ha ilyen lenne ! ja és Keresztet rakj a szobádba nekem is van 2 darab mert én hiszek a démonokban és szerintem nálad AZ lehet szóval a Miatyánkot mondogasd és akkor szerintem az nem jó neki és elmegy ... hajrá Próbáld ki és sok sikert !

2014. ápr. 19. 12:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a segítséget,kedves vagy!

Én is hiszek a Démonokban,és azt mondják,hogy ilyenkor meg kell keresztelkedni.Mármint akkor,ha Démon van a lakásban.

Ez igaz?

És majd keresztet is rakok,csak azt mondják,hogy attól meg csak még mérgesebb lesz....

Ezt sem tudom,hogy igaz-e.

De arra gondoltam,hogy majd csinálok egy videót éjjel,és a másik szobában alszok.

Reggel pedig meghallgatom.

Amúgy csináltam már sok ilyen felvételt,ahol lehetett is hallani valamit,de annyira megijedtem,hogy le is töröltem.

De ezt majd nem fogom.:)

És megfogadom a tanácsaidat,köszönöm még egyszer!

2014. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem hiszek a démonokban. Szerintem azok egyszerűen csak szellemek voltak.Èn régebben többször éreztem szellemet a házban. Egy kicsit féltem, mert úgy éreztem hogy követ.Ezért elmondtam neki hogy nem tudok segíteni, és ha bármi rosszat tettem ellene kérem bocsássa meg, és megkértem hogy menjen el. Akkor el is ment, már nem éreztem. Hozzánk nem jönnek olyan gyakran a szellemek. :-)

Èn szerintem ha imát szeretnél mondani akkor magadtól mondj, olyat ami a szívedből fakad. Mert ha olyan szöveget mondassz amit előre betanultál, szerintem nem lesz hatása.

2014. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Drachen ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hiszek bennük, nekem is volt szerencsém 1-2 dolgot látni, érezni

Kedves Válaszoló!

Ennyi leírás alapján nem hinném, hogy démon. Nem kell mindig egyből a legrosszabbra gondolni , emberek .DD

Nem nem kell megkeresztelkedned HA démon vagy bármi van a lakásban. Nekik az édes mindegy.

A Mi atyánk jó lehet, de a helyedben egyszerűen körbe füstölőzném a szobát ( mind a 4 sarkot érintve lehetőleg) Ajánlom a szantált hozzá. Megtisztítja a helységet és ad egy alapszintű védelmet.

Még egy tanács: tudom, hogy nehéz, de próbálj meg nem félni. Van olyan dög ami pont arra gerjed .D

2014. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló ! meghallgatnám én is a felvételt szívesen valahogyan ha lehetséges lenne. kedves második és harmadik hát szerintem azért ér valamit a Mi Atyánk meg ha szentelt vízzel a falakat be fröcskölöd de ezek a füstölgetős dolgok is jók lehetnek unokatesóméknál bevált szóval ki lehet próbálni és a füstölgetés avagy nem tudom mivel csinálják a közben körbe kell menni a házban és szépen megkérni hogy menjen el. Léteznek szerintem démonok ,szerintem tuti :D és nem akarok velük találkozni ... én szobámban van 2 kereszt és a konyhában is a házunk falai sarkai építkezéskor végig lettek fröcskölve szenteltvízzel meg külön a szobám falai is kb 4 éve... de ez a gonosz démonoktól véd meg és a szellemektől szerintem nem ! mondjuk azóta történtek furcsa dolgok ha van igény rá akkor elmondhatom! Kérek mindenkit hogy ha szeretné írja le a tapasztalatait meg amit látott stb nagyon nagyon érdekelne ! és az biztos hogy nem csak egem. Ez a téma az ami legjobban érdekel és ez az amitől legjobban félek !
2014. ápr. 19. 21:16
 7/21 A kérdező kommentje:
Örülnék ha minél többen írnának ! :) szerintem sok mindenkit érdekel a téma !
2014. ápr. 21. 23:30
 8/21 LoLmAnUsH válasza:

Sziasztok kiírtam már erről egy kérdést de átmásoltam azaz: ha lehet próbáljátok meg kérdésként nézni mert nincs kedvem leírni 2x ugyan azt remélem megértesz/megértetek köszi! :)



Olvasgattam ilyesmi jelenségekről.. most 14-vagyok,ez még tavaly történt.(1 évvel az előtt márciusban elment a mamám ha esetleg számítana valamit).Aztán nyáron/ősszel volt hogy arra ébredtem mint ha valami kaparná az ablakot,macskára ne gondoljunk mert a környező szomszédok macskái (ha vannak egyáltalán) NEM járkálnak át és nekünk sem volt abba a fél évben.visszatérve mint ha nem is 2-4-6 köröm lett volna hanem 15-20.. iszonyatosan "durva" volt de nem paráztam hanem elaludtam. Rá Decemberben PONTOSAN új év napján reggel arra ébredtem hogy anyám üvölt velem hogy mit csináltam a fallal.. (ha kell képet is küldök) a fal sarkánál ki volt tépve a falból 1 darab de nyomok, darabok sehol.Én sírva montam anyumnak hogy nem én voltam de ő természetesen nem hitte-el (az azutáni 1-2 napban kicsit felkavart voltam) kérlek titeket hogy írjátok le hogy mi lehetett!

2014. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
eskü nagyon durva ! egy közeli képet a nyomról és egy távolabbi képet is tudnál küldeni amin látszik h milyen helyen történt ? úgy lehet tudnék segíteni !
2014. máj. 9. 16:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem 1 furcsa dolog volt.

A tabletemet leraktam a kis szekrényemre, úgy, hogy teljesen rajta volt, nem lógott le.és fektetve volt, nem állítva.. (kb. Mint amikor ti leraktok az asztalra egy könyvet.)


És egyszer csak pont odanéztem, és látom, hogy a tablet esik lefele a földre.


ez mitől volt?

2014. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!