Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álmodás?

Tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég kezdő vagyok még, csak 4 napja ismertem meg ezt a témát. Jelenleg WILD technikával próbálkozok és valóságteszttel is. Mindenféle tapasztalatra kíváncsi vagyok! (Olyanok válaszára nem vagyok kíváncsi, akik azt mondják, hogy ilyen nem létezik!) Előre is köszönöm. :)

2015. márc. 1. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült ilyen,nem teljesen szándékosan.

Egyszerűen a tudatomra ébredtem az álomban és tudatosan repültem, vagy másztam a panelházam oldalán, függőlegesen.

Budapest egy kicsit átalakított változatába álmodtam magam bele. Később még kétszer sikerült ezt megcsinálnom.

2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egoizmusból, de nem mindig is furcsa volt hogy ezt valaki tanítja. Nekem alapból gyerek korom óta rengeteg tudatos álmom van, amit szabadon tudok irányítani. Kétféle álmom szokott lenni, egyik amiben a vágyaim testesülnek meg, a másik pedig a mozi kategória, tudom hogy álmodok, emlékszem minden és mégsem tudok belenyulni az eseményekbe.
2015. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!