Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült már eleve úgy elaludn...

Sikerült már eleve úgy elaludnod, hogy végig tudatodnál voltál, és "egyből tudatos" álomba kerültél?

Figyelt kérdés

Akinek sikerült, attól kérnék egy részletesebb leírást:

Milyen állapotban feküdtél le? (Eleve nagyon kómásan, csak fizikai munkát végezve, teljesen éberen stb)

Milyen pózban feküdtél?

Szakaszok, melyeken keresztül mentél.

Képzelgések, hipnagóg benyomások, esetleg erőltetett képzelet, vagy spontán történő passzív figyelés.

Hogyan tudtad elnyomni az orrviszketést, stb :D

Pillanat, mikor beléptél az álomba.

Meddig tartott kb a tudatodnál lét, utána felkeltél-e vagy csak tovább aludtál.

Szóval maga az egész folyamat érdekel.



2014. szept. 11. 19:08
 1/2 Hatlábú Farkas ***** válasza:

énnekem sok ijjen esetem volt, nagyjából 25 éven át :D

Keress rá a youtube -on a válasz ott ( is ) van

www.youtube.com/watch?v=q1Ja1kB3m_8

2014. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem egyszer, de elég hamar felébredtem belőle, nem igazán tolerálta az agy. Meditáltam az ágyban elalvás előtt. Azóta is rendszeresen csinálom, mégsem volt ilyesmi. Fogalmam sincs ezen kívül mi kell hozzá, de nem is igazán vagyok motivált benne, nekem a meditáció bőven elég, az álom meg hoz amit hoz.
2021. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!