Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges e az, hogy gyógysze...

Lehetséges e az, hogy gyógyszerekkel, valakitől elvegyenek spirituális. Képességeket?

Figyelt kérdés
Lehetséges e az, hogy gyógyszerekkel, valakitől elvegyenek spirituális. képességeket? Spirituális képességek alatt például ezeket èrtem, tehát ezekre gondolok jelen esetben: megérzésekre, arra, hogy beleát valaki valakinek a fejébe, ezt úgy értem, hogy az érzéseit érzékeli, illetve a gondolatait, ha nem is mindig, illetve esetleg megérzi azt, hogy nem emberrel van dolga, illetve előre lát dolgokat, illetve tud gyógyítani gondolati energiával. Tehát ezeket a képességeket gyógyszerrel elvehetik e az embertől és ha igen, akkor véglegesen e,vagy csak egy időre?

#tudatmódosító szer #spirituális képességek
2015. márc. 1. 23:01
1 2
 1/12 Ozmium42 ***** válasza:
69%
Hülyeség ellen van-e orvosság? Úgy tudom nincs, bár néhány elmekórtani esetre a pszichiáter írhat fel gyógyszert.
2015. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Elkezdtem tömni magamba az étcsokit és sokkal jobban vagyok lelkileg :D

Amúgy nem lehetséges (mert olyan spiritulitás nincs).

2015. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
És nem lett szorulásod Lucikám?
2015. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

NEM, szerencsére :DD (Illetve majd kiderül).

Mindenki ezzel jön amúgy. De a budin soha nem voltak gondjaim. A nap egyik legjobb pontja az alvás mellett.

Bár ha sokat eszem, akkor kicsit felpörgök tőle, nem úgy mint a koffeintől. Lehet iszom egy kávét alvás előtt :D

Na jó nem. Az egészségmániám korlátoz benne. Bár mostanában annyi mérget megeszek, hogy...

De legalább már túl léptem 17-es testtömegindexet egy másfélév alatt. Mostmár közelítek a 19-hez :P

2015. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Én ha megettem egy táblával mindig erőlködnöm kellett, úgyhogy csak vigyázz! De hát mit lehet tenni, ha ilyen finom? :D
2015. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Ja-ja, fincsi, eteti magát :D

De hát, valamilyen áldozatot kell hozni érte...

Mondjuk én annyit iszom, mint egy teve, szóval lehet ez a titka az egésznek.

Eszek egy kockát a nevedre (jó indulatból, ha küldeni már nem tudok).:)

2015. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Oh nagyon aranyos vagy.
2015. márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
A gyógyszer tompítja az érzekeket, be nem venném.
2015. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
A spirituális nagytudású** gyógyító mester, Choa Kok Sui tüdőgyulladásban halt meg 54 évesen. Nem szedett gyógyszert. Aztán persze tele lett a gatya, de már késő volt a normális segítséghez. Aki hülye,...

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2015. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 lionnoil válasza:
az lol
2015. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!