Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ma Magyaro...

Szerintetek létezik ma Magyarországon hiteles követhető spirituális mester?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de nincs fent youtubeon, és nem ír évente három könyvet, továbbá nem tart pénzért előadásokat.
2015. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Sehol nem létezik ilyen!
2015. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Mire gondolsz? Mit tudjon a mester?
2015. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon nem tudok róla, de külföldön akad pár pl David Icke vagy Alan Watt, bár egyik sem igazán spirituális mester.
2015. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BefŐzike válasza:
12%
Én ismerek egyet, Matika Máté-nak hívják. A világon szerte vannak követői, kb. arról szól, hogy bizonyos feltételekből egy logikus, rendszerezett tudáshalmazt épített ki. Nem annyira vallják be, de egyetemeken is oktatják az egyes területeit.
2015. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Tibi atya
2015. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Én tudok ilyet.
2015. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen az egész világon sincs ilyen, kuruzsló az összes.
2015. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Nekem van erre egy rendkívül egyszerű tesztem ha férfiról van szó.

Ha nem akar mindenkit lefektetni aki a közelében sündörög, akkor érdemes odafigyelni arra, amit mond.

Előfordul, h ez nincs így, mégis ősi módszert ad át, ilyenkor szűrni kell. Én már nem szeretem külön választani az embert a módszertől. Lehet, veszitek ezzel, de nekem így sokkal jobb a lelki békém miatt, de ezt mindenki maga dönti el.

Az első szűrőn sokan fenn akadnak.

2015. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"Ha nem akar mindenkit lefektetni aki a közelében sündörög, akkor érdemes odafigyelni arra, amit mond."


Ha híveket toboroz magának és/vagy háremet, akkor az az ember bármit is akar tanítani, teljesen hiteltelen. Egyet kell értenem, hogy elég sok ilyen "tanító" van. Ha hatalmat akar mások felett, mindegy a mondanivalója, ugyanazt megtanulhatod mástól is, ellenszolgáltatások nélkül.

2015. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!