Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen oldal vagy videósorozat...

Legoman kérdése:

Milyen oldal vagy videósorozat létezik, ahol megtanítanak a bűvészet alapjaira, majd egyre feljebb és feljebb egészen mester szintig?

Figyelt kérdés

Természetesen ingyen.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. aug. 6. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ingyen nincs. Ingyen csak alaptrükköket tanítanak meg. Fizetős oldalból sok van (itt többnyire 3-10 trükk ingyenes) de ez se olyan hogy 1 hónap tanítás 1000Ft hanem trükköket egyenként tudod megvenni mint 'Download', 'DVD+Download', 'DVD', 'Book', 'Digital book'(ez vagy e-book vagy pdf).

Ha a street magic (Dynamo, David Blaine,...) érdekel írj mert ahhoz tudok is oldalakat ajánlani [angol nyelvű oldalak]. A nyuszi a kalapból meg a trükkök legdrágább fajtája mivel ezt 'ingyen' tanítják mert 20-30e Ft eszközök kellenek hozzá.

2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ide is írhattad volna de mindegy :).

Amit ajánlok könyvet kezdésnek:

Anthology (by Daniel Madison) ajánlanám. (95$+szállítás, ha megveszed.)

Az oldalak meg:

ellusionist.com

theory11.com

dananddave.com

Én az Ellusionist-ról szoktam vásárolni könyveket.

Ha viszont inkább videókban akarsz tanulni akkor Justin Miller, Bebel, Bedros Akkelian (Spidey), Paul Wilson-t ajánlom.

Bármelyik oldalra ha rámész látni fogod hogy épül fel. Sok trükk (név+1 sor leírás+ár) ha rákattintasz akkor behoz a trükkről 1 videót is (+hosszabb leírás,kommentek,stb...)

Ezeken az oldalakon vannak ingyenes trükkök is dananddave-et leszámítva.

ellusionist.com/free-stuff

Theory11-en meg free-re állítod a keresési szűrőt.

Ezek a videók minősége értelem szerűen rosszabb mint a fizetősöké. (meg nem is akkora trükkök.

Egy kis bemutató(az oldalakon is megtalálhatod):

http://www.youtube.com/watch?v=S6FCS7y5l2I

http://www.youtube.com/watch?v=NIm7kmjP8hk

2014. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké kösz :)
2014. aug. 8. 16:02
 4/5 anonim válasza:

ingyen SEMMI nincs.

oldal sem a legjobb.

menj el bűvészboltba.

2014. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a bűvészkellékeket, amiket boltban kapni lehet, azért nem szeretem, mivel az ember csak rákeres, meglátja a tárgyat és ha én annak az embernek mutatom azzal a tárggyal a trükköt, akkor lebukok, mert ő tudja, hogy boltban vettem. Ezért szeretek olyan trükköket tanulni, amikhez nem kell semmi kellék, csak előkészület. Max. egy pakli kártya, pénzérme stb. Azaz amik otthon is megtalálhatók a háztartásban.
2014. aug. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!