Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az/mi az a 404?

Ki az/mi az a 404?

Figyelt kérdés
Láttam itt ebben a kategóriában egy kérdést (egyébként visszatérő olvasó vagyok a kategóriában), valami 404 ről beszélt, és alatta egy választ, hogy krixkrax reptoid unió, az mi? Csak azért kérdezem mert érdekel hogy hogy lehet elnevezni valakit 404 nek akiről nem tud senki semmit, ki ő, miért érdekes, hogy hogy telnek a napjai? A kérdés másrészt azért is foglalkoztat, mert fél éve kb. hogy az éjszaka közepén felébredtem, az volt a fejembe, hogy KRIXKRAX, le kell írni egy papírra, leírtam, nem tudom miért de nagyon fontosnak éreztem, furcsa is volt. Azóta magamat úgy szólítom, persze a nevem hivatalosan nem az, MMO-kba is a legtöbb helyen ahova fél éven belül regisztráltam, mindenhol KRIXKRAX a nevem, kicsoda ő?

2015. márc. 11. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aztii ilyen tébyleg volt itt? Xd engem màr egy hülye poén miatt is letiltottak itt nem h ennyi zagyvasàgért...
2015. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utálom az összes ilyen spirituális emberkét, mert megszállták teljesen a kategóriát is a filozófia hírnevét is bemocskolták az áltudományos meséikkel, mint valós tudományágat, ezzel mára azt érték el, hogy a filozófus=őrült ember legyen az alap szó értelmezése, látszik, hogy kevesebb lett az asztro-show.
2015. márc. 12. 14:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!