Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az/mi az a 404?

Ki az/mi az a 404?

Figyelt kérdés
Láttam itt ebben a kategóriában egy kérdést (egyébként visszatérő olvasó vagyok a kategóriában), valami 404 ről beszélt, és alatta egy választ, hogy krixkrax reptoid unió, az mi? Csak azért kérdezem mert érdekel hogy hogy lehet elnevezni valakit 404 nek akiről nem tud senki semmit, ki ő, miért érdekes, hogy hogy telnek a napjai? A kérdés másrészt azért is foglalkoztat, mert fél éve kb. hogy az éjszaka közepén felébredtem, az volt a fejembe, hogy KRIXKRAX, le kell írni egy papírra, leírtam, nem tudom miért de nagyon fontosnak éreztem, furcsa is volt. Azóta magamat úgy szólítom, persze a nevem hivatalosan nem az, MMO-kba is a legtöbb helyen ahova fél éven belül regisztráltam, mindenhol KRIXKRAX a nevem, kicsoda ő?

2015. márc. 11. 20:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. márc. 11. 20:57
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy félőrült, aki mindenféle ufómesékkel hülyítette itt a népet, aztán kitiltották az oldalról.
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

A krixkrax jelentése, hogy olvashatatlan írás, értelmetlen karakterek, semmit mondó jelek.

Szóval tuti hallottad, csak nem ufós témában. Itt csak fikázásra lett kitalálva :D

A 404 pedig régen volt itt egy felhasználó állítólag.

Van is róla egy weboldal.

De egyébként a 404 jelentése:

[link]

2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szegény. Akkor is h*lye neve volt. Valakinek megvan az oldal? Szerintem nem fer, hogy kitiltják csak azért. mert ****íti a népet, más is ír ide nem valós dolgokat, egészen magas %. Miért tiltották ki?
2015. márc. 11. 21:06
 6/12 anonim válasza:
Oldal nem található...
2015. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok, azt hittem a 404-felh. nak van egy weboldala ahol megosztotta az ufós elméleteit.
2015. márc. 11. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy nem kicsit volt difis a csávó. Beharangozta hogy feltesz egy videót amiben majd mindenre fényt derít, és hogy a szkeptikusoknak le fog tőle esni az álla. Na hát ez annyi volt, hogy valami tv-s világűrről szóló ismeretterjesztő filmből kivágta a hangot, alá vágott ilyen spirituális zenét, és ilyen áltudományos maszlag kommentárt irkált alá. Aztán mikor látta hogy mindenki rajta röhög priváttá tette a videót.
2015. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha van is ilyen oldal, nem tudhatod, hogy ugyanő áll-e mögötte. Szerintem többen is használták már ezt a "nevet".


Amúgy egy olyan tag volt itt, aki látszólag mindenre tudta a választ. Ebben a kategóriában ez a tulajdonság sajnos felülírja a kérdést, hogy esetleg igaza is van-e.

2015. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

404 egy felhasználó volt itt régen, aki kitalált történeteivel vezette félre a hiszékeny embereket. Híres történeteiben szó esett Hitlerről aki még ma is él egy idegen bolygón, a földönkívüliekről akik innen lopják az áramot stb. Azt mondta, hogy van egy titkos laborja, amiben földönkívüli hullákat boncol. Történetei középpontjában azonban legtöbbször a kriariaxok (akikre később itt krixkraxiak néven hivatkozunk) álltak. Állítása szerint velünk tartja a kapcsolatot és egyszer el is vitték őt a bolygójukra. Adtak neki egy világító követ is. Erről felvétel is készült ám mindenki láthatta, hogy csupán egy lámpával van megvilágítva :D

Később bannolták innen, de nem tűnt el végleg. Létrehozott egy szektaoldalt, ahol a maradék híveit gyűjtötte össze. Aztán megrostálta őket, hogy csak a legostobábbak maradjanak ott, akik azt is elhiszik, hogy kapott egy űrhajót amivel eltérítheti a Nibirut. Aztán erre nem volt szükség és az űrhajót is visszaadta, mert nem tudta hol tárolni XDDDDDD

Mára már teljesen eltűnt. Szerencsére!


Amúgy a krixkraxiakról itt olvashatsz kicsit többet is: [link]

2015. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!