Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


És állítólag nem kamu, bár külföldi oldalakat nyelvtudás hiányában nem olvastam róla. Egy kicsit ijesztő szerintem :)


Ha igazi, és tegyük fel az, akkor szerintetek ki/mi lehet ő? Egy szellem? Vagy egy földönkívüli, akinél épp rakoncátlankodott az álca? Vagy csak simán egy olyan lány aki a nyakának flexibilitása miatt egy kisebbfajta orvosi csoda? Tényleg, ha orvos is olvassa ezt, meg tudná mondani hogy egyáltalán lehetséges-e hogy valaki ennyire fel tudja így fordítani a fejét?



2015. márc. 20. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberarcú maszk van a csak fején. Csak feltette a feje tetejére h jobban lássa mit csinàl. Semmi természetfeletti nincs benne
2015. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ozmium42 ***** válasza:
2015. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: logikusnak hangzik amit mondasz, de szerinted létezik ennyire élethű maszk? Szerintem nem, hacsak nem egy hollywoodi kellékraktárból lett lopva.
2015. márc. 21. 13:28
 4/7 Gergő19990712 válasza:
Hát ez nem igen igazi de valószínünek tartom hogy léteznek paranormális jelenségek.Én legalábbis hiszek ezekben.
2015. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már miért ne létezne "ennyire élethű" maszk? egy teljes iparág épül a Halloween maszkokra éppúgy, mint a rajongóknak árult mindenféle filmes és egyéb kosztümökre, csak nálunk nem annyira elterjedtek ezek a dolgok
2015. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó, de kérlek nézd meg tüzetesen mégegyszer azt az arcot. Te tényleg el tudod képzelni hogy az csak egy maszk? Én nem.


Akkor már inkább mégis photoshop, annak ellenére is hogy azt állítják hogy nem az.


De persze elfogadom a ti véleményeteket is, azért is kérdeztem meg :)

2015. márc. 23. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan embert akinek hiányzik a nyaki bordája, és teljesen hátra tudja hajtani a fejét. Gondolom valami ilyesmi lehet, vagy ahogy már írták, maszk.


De tegyük fel mégis földönkívüli. Szerinted ha itt vannak közöttünk, el akarnak rejtőzni, és meg is van hozzá a technológiájuk, hagyni fogják hogy a neten elterjedjen egy fényképes bizonyíték róluk? Szerintem nem.

2015. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!