Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A világ legjobban örzött...

Kopteriqus kérdése:

A világ legjobban örzött embere Barack Obama közelébe került egy Skizofrén?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam ezen.Vajon mi értelme volt az egésznek.Mivel 100%-an kizárható a tévedés.Én nem tudom,de szerintem akár hová is megy ott már napokkal elöbb mindent megnéznek a egy ember ha csak nagyon kicsit is "veszélyes"lehet azt figyelik non-stop.A teremben pedig lehetnek olyan kamerák amik minden féle fémet kimutatnak.Igaz müanyaggal is lehet halálos sebet ejteni.És pont egy ilyen embert aki teljesen kiszámíthatatlan csak pár méterre van tölle?Nem elenöriztek le?Akkoriban azt is olvastam a neten,hogy tündéreket látott.Nyilatkozta.Kérdem én mi van ha démonokat lát?Vagy csak azt akarták elérni,hogy még ők is tévedhetnek?Úgy,hogy nagyon jól tudák azt,hogy beteg persze esélye sem lett volna hozzá férközni.Esetleg még az is lehetett a háttérben,hogy ha mégis megprobálkozik bármivel akkor egy olyan védelmi eszközt vetnek be amiről eddig senkinek sem volt tudomása.Kíváncsian várom az ilyesmi dolgokat.
2015. ápr. 9. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem.

A világ irányítói védetik magukat legjobban.

Obama s többi csak bábú.

2015. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!