Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lehet valakinek sűrűn...

Miért lehet valakinek sűrűn Deja vu -je?

Figyelt kérdés
egyre többször veszem észre magamon ezt az érzést ennek mi lehet az oka ? ill álmomban olyan helyeken járok ahol még nem voltam ,de a következő kirándulás utazás stb alkalmával látom őket a valóságban ,nem abban a környezetben ,de biztos hogy azokat pl: hidak vagy szolnokon a vasútállomás mellet lévő nagyon magas épület

2015. ápr. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nagyosón sok hibát jelet a Mátrixban. Lehet az Istenek=programzóink felkesnek hamarosan egy ajánlattal
2015. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

A deja vu-t nem tudom megmagyarázni, de az álommal kapcsolatos dolog nem lehet más, mint az asztrál utazás.

Nem irom le hosszan mert nem szeretek irni (hosszú lenne). Úgy tartják, hogy amikor alszunk, lelkünk kilép a testünkből, és egy "utazásra indul". Reggel felébredsz, álltalába nem is emlékszel semmire. A google-ben keress rá: asztrálutazás, testelhagyás.

2015. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A növekvő intelligenciával egyre jobbanérzékeled bizonyos energiáidat, energiahálozataidat, így információt is le tudsz szedni belőle. Nekem rengeteg deja-vum és annál erősebb belelátásom van. Tudmo hogyan lehet fejleszteni természetes agyi szint növekedés mellett.

Írj privátot.

Egy felvilágosult.

2015. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Deja-vunál nem hagyod el tested s én megtudmo magyarázni.

Egyszerü fizika.

Csak a fizikai valóságban van idő. Így kaphatsz információt "jövődről". Vagy alternatív dimenziókból.

Van amikor a belelátásodban sok verzióját tudod jövőnek,vagy már sokszor láttál bele, de ugye mivel csak egyszer mész rajta keresztól minden információt megkapsz.

Kérdésére válaszért vagy további infoért írjatok privátot. Bármivel kapcsolatban.

2015. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az asztrál utazás teljesen más.

ez meg az hogy látod a jövőt és így álmodod meg azt.vagy a b terves változat hogy 1x már élted ezt az életed és emlékszel a múltadra.

2015. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!