Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert viselkednek igy, az...

Miert viselkednek igy, az ezoteria rovatban kerdezok? Akarmilyen nekik nem tetszo, de egyebkent nem banto/serto/provokalo valaszt lepontoznak! Miert?

Figyelt kérdés
Mind1, hogy alomfejtes, vagy ujjaszuletes a tema.

2015. ápr. 24. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Ezen az oldalon mindenütt ez van.

Én meg azt vettem észre, ha valaki egy általánosságban idegesítő dologról kérdez valami indulatosabban, biztos, hogy lehülyézik. És addig írogatnak nekik, amíg nem találnak rajta fogást. Tele van beteg emberrel ez az oldal...

2015. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Vannak, akik csak azért ülnek a gép előtt, hogy ami számukra nem liberális, azt lepontozzák! Ugyanis ez az oldal is épp olyan véleményformáló média, mint a tv!
2015. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan tudod különválasztani, hogy a kérdező pontozza le a választ, ugyanis minden hozzászóló szintén lepontozhat ?

Amúgy meg a pontozás alapja az , hogy hasznos e a válasz számodra.

Az viszont, hogy kinek mi a hasznos válasz nagyon is szubjektív.

Pontosan az ezoteria rovatban látszik legszembetűnőbben hogy többnyire két ellentétes felfogás ütközik , és legyen kérdező, vagy válaszoló (még ha nem is provokáló, sértő a hozzászólás, vagy a kérdés) nagyon ritka az hogy pozitívan értékelnénk az ellentétes véleményt.

Úgy gondolom, hogy ilyen szempontból,többnyire kérdező vagy válaszoló között lényegi különbség nincs.

Ebből adódhatna a következő kérdés, hogy miért is vagyunk ilyenek "kérdezők" és "válaszolók".

2015. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert így akarják magukat igazolni és vannak olyanok is köztük, akik egyáltalán nem tudnak érdemlegesen hozzászólni egy kérdéshez se, csak ahhoz értenek hogyan kell lepontozni a másikat.
2015. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Miből gondolod, hogy a kérdezők pontozzák le a válaszokat?


Másrészt ha le is pontozzák, egy hozzászóló egyetlen értékelést tud leadni egy válaszra, ahhoz pedig, hogy az értékelés %-os értéke megjelenjen, tudomásom szerint legalább 5 értékelésre van szükség (bár biztos nem vagyok benne, mert a szabályzatban nem találtam meg, csak hozzászólásokban olvastam korábban).

2015. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Sokszor a válaszolók is a nekik nem tetsző választ.

Ez nem ezotéria / nem ezotéria vagy kérdező / válaszoló ellentét, hanem emberi tulajdonság. Ráadásul minden rovatban ez megy.

2015. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
#5-ös Figyelj ez a értékelés sokkal összetettebb, mint azt gondolnád. Mindegyik felhasználónak van egy százalék aránya és egy értékelési aránya, ha az értékelés arany magas, akkor elég csupán egy felhasználó, aki nyomkodja a piros pöcköt, ha az értékelési arany 50-en felül, vagy alul van, akkor két ember kell a hasznosság megjelenítéséhez. A hasznossági arányt a toplistán nézheted meg, de a pontozási rendszert nem kell komolyan venni, mert itt nem valós százalékról beszélgetünk, hanem egy szimpátia szavazásról. Aki smúzol a másiknak a teszem azt hozzá szimpatikus, akkor ő értelemszerűen pozitív arányban lesz pontozva, de aki nem bólogat nem teljesen ellent mondd a kérdezőnek, akkor ő negatív arányban lesz pontozva, hacsak nincsenek hozzá hasonlóak, akik hasonlóképpen vélekednek. Viszont nagyon kevés ember van itt, aki jó szívvel fogadja a nemleges választ, tehát ha magasabb százalékra akarsz szert tenni, akkor legyél szimpatikus, mert ez egy szimpátia szavazás. Nehéz megmondani, hogy ki pontozott le, de általában az, aki nem tudja elfogadni a nemleges választ, aki nem ért veled egyet, így sok esetben a kérdező, aki feltette a kérdést.
2015. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert akik ide írkálnak lelkibeteg emberek,nekik pozitív megerősítés kell,sajna ezt sokan ki is használják itt is. Sok,itt válaszolgató 80-90%-os,szerinted miért? Mert azt írják amit a kérdező hallani akar és az meg felpontozza.De ha leírod,hogy amit írkál baromság vagy komolyabb esetben dokihoz küldenéd akkor te vagy a xar,aki lenézi és támadja őt. Na ezért pontoz le. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__6784617-..
2015. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg inkább a többi válaszoló hajlamos a másikat lepontozni. Nem nagyon tudják elviselni, ha másnak más a véleménye valamiről. :)
2015. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenki valasza hasznos volt szamomra, koszi. Igaz h nem csak a kerdezo pontozhar le, de nekem atlagban ok irnak a valaszomra
2015. ápr. 24. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!