Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan viselkednek a vámpírok?

Hogyan viselkednek a vámpírok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit érdekel. Hogyan viszonyulhatnak ehhez az egészhez? És ha igen, akkor mit tegyek?

Már régóta gondolkodtam ezen, de most már semmit sem értek. Vajon ők kérhetnek egy pohár vizet? Nemrég olvastam a cikkben és ott kértek. És azt hiszem, ezek ők voltak. Nagyon meg is rémültem ekkor. Azt mondta az asszony, hogy eléggé mérgesek lettek. Remélem nem az ajtón.

Nektek mi a gondolatotok akkor most?



2014. jún. 15. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint a démonok.
2014. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbálom értelmezni,na nem a kérdést,hanem úgy az egészet,amit leírtál.

Vámpírok nincsenek,ergo nem viselkednek :)

2014. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel vámpírok sem léteznek, akárcsak a démonok értelemszerűen nem tudnak kultúrált emberként viselkedni.

Edward voltam

Ui: Bella vagyis az asszony elhagyott egy kuvasz kutyáért ezt a gyerköt pedig rám hagyta nem bírom finanszírozni a gyerök pelenkáit, de ennek ellenére az asszony szívja a vérem gyerektartást kér, amikor én Edward nevelem a gyeröt hát erre varjatok gombot.

2014. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban úgy mint az emberek, habár elég nagyképűnek tűnnek néha az emberek közelében.
2014. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bella szerelmem, hol vagy? Már nem iszok palackozott vért már nem vagyok alkesz márcsak pall mall, bond helikont szívok egyszerre a tüdőszűrő orvosom bizakodó azt mondja nem fogok szívinfarktus, illetve tüdőrákot kapni, mivel már egy ideje halott vagyok gyere vissza neveld föl a gyereket hagyd a fenébe azt a labradort vérfarkast.
2014. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vámpírok fejjel lefelé lógva töltik napjaik jelentős részét. Nagy ravaszan azonban pisilés idejére átfordulnak, így nem hugyozzák össze magukat. Éjjel ultrahangos rendszerrel vadászgatnak.
2014. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha léteznének is vámpírok (ami persze nem igaz), emberek nemkerülnének velük kapcsolatba, mivel a prédáik lennének. Példaként egy tinilány sosem kerülne beszélőviszonyba egy vámpírral, mivel az pillanatok alatt leválasztaná a fejét a nyakáról és inná a vérét.
2014. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, én is megpróbáltam értelmezni a leírtakat, ami elég nehezen ment... Nem sértésnek szánom, tényleg, csak kicsit érdekes lett a fogalmazás...

A vámpírokról meg szerintem ne próbáljunk fajta-jellemzőket írni. :D Ne osszuk már őket csoportokra, nem kutyák, hogy a pulira ez jellemző, a németjuhászra meg az.

Tény, hogy valószínűleg megvannak a gyakori viselkedésminták is, de nekik is megvan a saját személyiségük, tehát ebből nem hiszem, hogy fel lehetne ismerni, ha egy vámpír jön szembe az utcán.

Nem csillog, és nem fog megállni senki előtt azzal, hogy merre találja a legközelebbi vérbankot, mert a hosszú úton megéhezett. XD

2014. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó, azért akkor sértegetni nem kár.

Nem akartam nagyon általános lenni, csak gondoltam van módja, hogy viszonyulnak olyankor. Például ki félne? Meg hasonló. Vagy nyugtalanság.

Szóval szerintem se olyanok. Biztos mások és mások. De azért köszönöm a gondolatokat. Most már nyugodtabb vagyok, de még mindig nem tudom, mit tennék. De már azért jobb.

2014. jún. 17. 21:08
 10/11 Kati-001 válasza:

Nem értem minek kell valakit bántani azért mert ő hisz valamiben amiben elég sokan nem!

Valaki Istenben hisz valaki pedig hisz abban hogy természetfeletti lények léteznek(jelenleg a vámpír)

Ti bántjátok a kérdezőt és ezt azért csináljátok mivel féltek és nem meritek magatoknak is bevallani hogy a Kérdezőnek lehet hogy igaz van és léteznek Vámpírok.


Kedves Kérdező!


Nem tudom olvastad-e vagy hallottál-e a Vámpírvadász című könyvről?!

Ha ez a téma nagyon érdekkel akkor én ajánlom neked!

A könyvben van egy kép hogy valami politikai gyűlés van és nagy a tömeg a tömegben egyes embereknél esernyő van pedig az eső nemesik sőt hét ágra süt a nap.

És a kérdésedben azt nem tudtam értelmezni hogy mit olvastál és hol olvastad.Ha erre válaszólsz talán tudok neked segíteni!


És a bunkó megjegyzések és etikátlan emberek kiméljenek és ne szóljanak be!

Köszi :)


És Kérdező várom a válaszod és örömmel segítek ilyen téren(természetfeletti lények terén :3)

2014. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!