Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemes, horror történeteket...

Szellemes, horror történeteket írnátok nekem?

Figyelt kérdés
az a lényeg hogy horror történet legyen

2015. ápr. 24. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Miért írnék neked ilyen történetet és neked milyen örömöd származna abból?
2015. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

A kuglófember egyik támadását túlélő személy beszámolója:

"Sétáltunk a barátaimmal az erdőben hajnalban mivel elszökött a kutyánk és őt kerestük, mikor már 30-40 percnyire voltunk az erdőség szélétől megtaláltuk a kutyám szétmarcangolt tetemét először nem akartam hinni a szememnek de megnéztem a nyakörvét és ő volt az...Valami megölte, finom diós-vaníliás illatot éreztem és ekkor az egyik barátom rémülten rámkiáltott: Futás!

Nem tudtam ezt mire vélni de mikor odanéztem láttam, egy nagy kuglóf szerű szörnyeteg támadott meg minket, két barátomat elkapta az egyiknek leharapta a fejét, a másiknak pedig elkezdte lerágni a lábát és a barátom sikoltozott erre a még szabad barátom elkezdte kövekkel hajigálni a teremtményt mire az ledobta a fej nélküli tetemet és megragadta őt, a lábánál fogva egy éles sziklához csapta amitől felismerhetetlenné zúzódott teste.

Én elmenekültem mivel már nem volt mit tenni."

Egy falusi lakos találkozása a loúval:

"Há ecce amikó kint átam a kertben odagyütt egy ilyen nagy loú, pont akkora volt mint egy ló de jóva nagyobb ekkó az a ganyé megtámadott én mög megsuhinytottam a veccővel a nyakát mire az megfutamodott.Másnap visszegyütt és a pincébe lévő pálinkákat széjjeltörte."

2015. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Volt egy lány aki a legjobb barátnőjével lakott. egyszer az a lány elment egy buliba majd hazament valamiért de nem akarta felkapcsolni a villanyt hogy a barátnőjét ne ébressze föl. másnap reggel a rendőrség van a házba és vérrel ez van felírva:

"Jó hogy nem kapcsoltad fel a villany!"



remélem h joo!!!

2015. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ja és az kimaradt hogy a csaj lakótársa vérben feküdt összeszurkálva!!!



(bocsi)

!!!!!!

2015. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 elég gyerekesek ezek a "történetek", bár kérdés, hogy hány éves a kérdező
2015. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kovács kérdezi a feleségétől:

- Mondd, drágám, szereti anyád a horrort?

- Nem hiszem.

- Akkor mondd neki, hogy ne nézzen tükörbe!

2015. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a: Haláli hullák hajnala c. filmet azon b3sza.sz a röhögéstől
2015. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sexparaszt ***** válasza:

Egyszer éppen haverokkal voltunk Berhidán, (vasat lopni persze) amikor érzek valami Pálpusztais,hollandos sajt szagot. Ekkor megláttuk,ő volt az!!! A Sajtos Kecske!!

Rohantunk,azt hittük kerget minket,de nem! Egyik barátom beleszaladt egy dög kútba és kitőrte a nyakát. Ekkor a füléből olvasztott,fokhagymás camambert sajt folyt.

Hála isten túlélte,de a mai napig érzem azt a kellemes,fokhagymás camambert illatot. Kár,hogy csak az orromban érzem és a számban nem. Pézzem meg nincsen ilyenre......

2015. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 asszed vicces, de ha egyik este hazaérve felkapcsolod a villanyt, és meglátod az áfonyalekvárral falra írt neved, akkor már nem lesz olyan vicces.
2015. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sexparaszt ***** válasza:
Nem,nem vicces! :) De az sem normális,hogy csak azért vagy itt,hogy másokat fikázz..:)
2015. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!