Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani félelmetes...

Tudnátok mondani félelmetes történeteket?

Figyelt kérdés
(Mindenféle jöhet... Amúgy egy pillangósat keresek... De azért jöhet MINDEN!)

2014. aug. 1. 18:56
 1/5 anonim válasza:
51%

A Pillangó és a csalfa neje


A Pillangó és a Virág édes harmóniában éltek együtt két gyerekükkel:Willy Wonkával és Justin Timberlakkel.Történt egyszer hogy a Pillangó hazafelé tartva a munkából meglátta hogy a házukból épp kijött a szomszéd, a Méhecske.Miután bement a házba észrevette hogy valaki beporozta a feleségét, Gáspár Virágot.Elhatározta hogy nem maradhat ez bűntettlen:meg fogja ölni a szomszédot.


Éjszaka 3 óra tájt egy csöndes lakásban ahol a Méhecske lakott egyszer csak hangokat hallott a nappalijukból.Felordított: "Te vagy az Michelle?"-aki a felesége volt-.Nem felelt senki.Aztán egy láncfűrész hangra lett figyelmes ami épp a nappalijából jött.Lement de nem látott és nem hallott akkora már semmit.Majd visszafeküdt az ágyába de hirtelen kiugrott az ágya alól a Pillangó és brutális meggyilkolta a Méhecskét.Majd a szerveit kitűzte a falukra és mikor a felesége Michelle megjött ez a szöveg fogadta vérrel felírva a falra:Most már láthatod belülről is a férjed..Szívesen!


Nekem ez elég félelmetes úgyhogy szerintem ma nem is fogok tudni aludni

2014. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De ez tényleg elég durva volt! :(
2014. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
61%

Kettő rövidet írok, szabad fordításban (egyik sem pillangós, bocsi):


1. A lányom minden éjjel egyfolytában üvölt és zokog. Naponta meglátogatom a sírját és kérem, hogy hagyja abba, de nem változik semmi.


2. Egy hosszú munkanap végén hazatérve megláttam otthon a barátnőmet, amint a karjaiban ringatja a csemeténket. Nem tudom eldönteni, mi az ijesztőbb: látni a halott barátnőmet és holtan született gyermekünket, vagy tudni, hogy valaki betört a lakásomba, hogy elhelyezze őket.

2014. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rollyka5 válasza:
100%
Ezeken nektek mi a rák félelmetes???
2014. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az első egész félelmetes.
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!