Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a chemtrai...

Miért mondják, hogy a chemtrailek gyengítik az immunrendszert, amikor nekem pl. az elmúlt hónapokban sokat erősödött?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben elkaptam valami náthát vagy hasonlót, de most már több mint 1 éve nem voltam beteg.
2015. ápr. 30. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Csak tudatlan, ostoba barmok fejében létezik ez az egész, velük meg nem érdemes foglalkozni.
2015. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
HAH! Úgy látszik új immunerősítő chemtrailek kerültek bevetésre! Örvendezzünk! Halleluja!
2015. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Utolsó xdd
2015. ápr. 30. 13:21
 4/24 anonim ***** válasza:
1%
Fémporokat, fémszemcséket szórnak szét a légkörben, ami visszaveri a Nap fényét, én nem hiszem, hogy ez immunerősítő lenne, a beszívjuk a tüdőnkbe!
2015. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
A fluorid is méreganyag , utólag állították hogy jótékony . Hazugság , szervetlen fémek mérgezőek számunkra .
2015. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok. Úgy látom a nevezettek meg is érkeztek, s nyomogatják a pirosat.


Pedig nem kell nagy ész, elég általános iskolában figyelni. Egy gép mennyi cuccot tud magával vinni? És az milyen területen szóródik? Ennyire senki ne legyen már hülye! Mintha egy kockacukrot dobnánk a Balatonba, kb. annyi.

De nincs chemtrail egyáltalán, csak kondenzcsík. Az is marhaság, hogy a vízpára eloszlik egy idő után, a chemtrail marad.

Fizikai szempontból mi a különbség vízcseppek és bármiféle folyékony vegyi anyag között? Az égvilágon semmi.

Ha ott fent van, hogyan mérgez itt lent? Nincs valami ellentmondás?

Egyesek szerint a chemtrail arra való, hogy elfedje az ufókat? Akkor nagyon nem lehet hatásos, ha már mindenki ufót lát.

2015. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
6-os! Nagyon tudatlan vagy, de annál nagyobb a szád arról, amiről halvány fingod nincs!
2015. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
No hetes, egy jó kis cáfolat volt!
2015. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
6-os! A chemtrail csíkokat, ha egyszer is megfigyelted volna, akkor úgy húzzák a repülőgépek, hogy egy bizonyos területet teljesen befedjenek. Keresztbe-kasba repkednek addig, amíg a területet be nem fedték a csíkokkal. Kétféle repülőgép van: egyik a sima utasszállító, amelyik kondenzcsíkot húz, és ez szinte azonnal el is párolog a légkörben. Ezek láthatóak is a Flightradar térképen. És van a másik fajta repülőgép, amelyik Chamtrail csíkot húz, ez órákig nem párolog el, hanem el oszlik az egész légtérben, egy fátyolfelhőt alkotva, ami akár 6 óra hosszáig is megmarad. Ezek a repülőgépek a Flightradar térképen nem láthatóak! A vízcseppek nem károsítják az emberi szervezett, viszont a vegyi anyagok, amelyeket kifújnak magukból ezek a gépek, károsítják az emberi szervezetet, mert fémpor, fémrészecskéket szór szét a légtérben, hogy a HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) nevezetű időjárás befolyásolására alkalmas berendezéssel együtt működjön. Azt meg lesz@rják, hogy mindez káros az emberekre. Ha tanulmányoztatd volna egy percig is a témát, akkor nem beszélnél róla marhaságoakt!
2015. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és 7-es voltam!
2015. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!