Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan értékelitek, ha azt...

Hogyan értékelitek, ha azt mondom, elmúlt a sikerre való éhezés idöszaka az életemben?

Figyelt kérdés
Megszünt az az érzés, hogy valamit mindeképpen fel kell mutatnom a világ felé. Viszont egyre nagyobb haroniában élek önmagammal.

2012. aug. 6. 15:29
1 2 3
 1/22 Won ***** válasza:
82%

Ez nagyon szép dolog :))

Nagy lépést tettél előre!

GRATULÁLOK! :)))

2012. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is elmúlt, de gondolom esetemben a korral jár. :-DDD
2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Elsö: köszi :-) Talan azert is nincs szukseg ra, mert ez maga a siker. hihi


Masodik: te hany eves vagy? en 27

2012. aug. 6. 15:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodom, vajon miért írtad ki a kérdést, ha harmóniában élsz önmagaddal. Miben vagy bizonytalan?
2012. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egy baratom nyustolt, hogy felkene talalnunk valamit egyutt. ES mindig ellenerzesem volt. Most jottem ra, hogy azert mert engem ez nem erdekel. Igy kiirtam a kerdest, hogy ez most vajon pozitiv e vagy sem. Ettol fuggetlenul, hogy ebben nem voltam 100% ig biztos, harmoniaban elek, es boldog vagyok. (foleg ha az ezt megelozo eletszakaszomhoz hasonlitom), persze mindig lesz feljebb es feljebb.
2012. aug. 6. 15:51
 6/22 A kérdező kommentje:
Tehat azt jelentette a kerdes, hogy nem erzem annak a szuksegletet, hogy hires legyek, es hogy borzaszto nagy szuksegem lenne a vilag es masok elismeresere. Regen nem igy volt ez, igy egyfajta felismereskent jott most. nem tudom erted- e, nem konnyu igy leirni ezt, foleg, hogy nem is ismersz. :-))
2012. aug. 6. 15:57
 7/22 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy saját magaddal legyél őszinte. Nézz mélyen magadba, és tedd fel a kérdést: vajon elégedett vagy az életeddel? Ha lehetne, változtatnál rajta? És ne azt válaszold, amit válasznak szeretnél, hanem tényleg őszintén gondold át. (Nem kell ide kiírni a választ, csak magadban.)
2012. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha nekem most valaki azt mondaná, ha tisztességen dolgozva fenn tudom tartani a jelenlegi életszínvonalamat én is boldog lennék, de ezt simán keresztbe húzhatja egy rossz statisztika mutató, amire éppen felfigyel a vezetés. 35 évesen család mellett már nem ugrál, több pénzt nem cserélnék több munkára.
2012. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Le is irhatom en. Ugy erzem, hogy nagy lepest tettem az utobbi par evben onmagamat illetoen. (nagyon sok negativ dologtol szabadultam meg, valtoztam jo iranyban, viselkedesben, es sok mindenben masban is) Most talan ez a pihenes idoszaka, es biztos lesz meg kesobb fejlodes. Viszont jo erzes megpihenni, es nem vagyni semmi kulonosre sem.
2012. aug. 6. 16:03
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, azt hozza kell tenni, hogy en nem Magyarorszagon elek. Talan ez is kozrejatszik, hogy nagyobb a bekem. Te se add fel 8/9- es, tudom mirol beszelsz. Bizzunk benne, hogy rendbejon a helyzet otthon hamarosan.
2012. aug. 6. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!