Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az univerzum...

Gamakicsi kérdése:

Mi a véleményetek az univerzum egyházáról?

Figyelt kérdés

És Kisfaludy Györgyről az egyház vezetőéről (élnökéről)?

És a youtubeon fent lévő időfizika és teremtés tan előadásiról?

https://www.youtube.com/user/ataisz

mit gondoltok? csak egy ügyes kókler, vagy tényleg tud valamit az öreg?

A wikipedia szerint az egyház tagjainak száma 10000-re tehető.



2015. máj. 7. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy elmész a ...-ba a hülyeségeddel.
2015. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ozmium42 ***** válasza:
38%
Nyilvánvalóan zagyvaságokat beszél, kezdve onnan, hogy az időnek nincs fizikája, így időfizika, mint tudományág, és időfizikus, mint képesítés, nem létezik. A halandzsa, amit összehord, teljességgel értelmetlen. De ezt az állításomat könnyű cáfolni, ha valaki el tudja magyarázni, hogy én is megértsem. Valami elemi állítás arról, hogy honnan jön az ötlet, és milyen kísérleti eredményekből van levezetve, milyen kísérleti adatok támasztják alá... gyakorlati alkalmazás... vagy nincs szükség ezekre? Csak egyházat alapítunk, és hirdetjük a kinyilatkoztatást? Kóklernek kókler, ügyesnek nem nevezném.
2015. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Univerzum Egyháza, amire a "A Hunok Anyaszentegyháza jelzőt is használják"

Idézet innen:

[link]

Több:

[link]

2015. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Saaandor001 válasza:
Én egy évet gondolkodtam azon, hogy Gyuri Atya hogyan érthető meg számomra? Gondoltam, majd többször meghallgatom/letöltöm az előadásait, de általában a tizedik percre elvesztem a fonalat, hiszen olyan világról beszél, ami a köznapi ember számára elég új lehet, így számomra is az. Mit tehetek ilyen helyzetben? Egyetlen lehetőség közül választhattam, leírom az előadásokat. Ez szinte lehetetlen, ha szó szerinti jegyzetésről beszélünk, ez kb harminc oldal lenne 12es betűvel. De az ismétlődő vagy sztorizós részeket kihagyva már nem olyan lehetetlen. Még így sem várható el senkitől, hogy végig olvasson előadásonként 15 oldalt. Így kereshető kulcsszavakat is csináltam hozzá, így már elég kezelhető a dolog. Ennek van egy honlapja, aminek az elérhetőségét privát üzenetben szívesen átadom.
2021. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!