Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a léleknév pontosan?...

Mi az a léleknév pontosan? Hogyan tudhatjuk meg sajátunkat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Semmi, sehogy.
2015. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felteszem valami olyan dolog, amit valaki kitalált az elmúlt pár évben, hogy érdekesebb, híresebb, gazdagabb legyen. Keresd meg őt, és majd pénzért hátha elmondja.

Egyébként nincs neve a lelkednek.

2015. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt hallottam először róla:


https://www.youtube.com/watch?v=qYpjRt6gMBY


Kérdezni még szabad, kinek mi a véleménye. Én nem érzem szükségét, keveset tudok róla, de nyitott vagyok rá.

2015. márc. 6. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A tiéd Luci vagy Feri.
2015. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A léleknév csak az ezeregyedik semmitmondó, jelentés nélküli ezo-maszlag, amivel fel lehet tölteni a femina rovatait. Nics ilyen, nincs rá szükség.
2015. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádom mikor egy nyitott és barátságos kérdésre tömegesen csak a negatív hozzászólások érkeznek.


Segítség...

Halottatok erről a szóról barátaim?


Attól hogy valamit nem tudsz...

Nem azt jelenti hogy nincs is...


Kedves kérdező. A lelked először is nem a tiéd, nem egy különálló részed, hanem Te vagy. Ez egy örökkön létező halhatatlan részünk, melynek VAN neve.

Ez csak egy újonnan felkapott dolog, de már hun őseink is tisztában voltak vele. Vagy az atlantisziak, Lemúria népe...


Lelked nevét úgy tudhatod meg, hogy elmélyedsz magadban, megkeresed életed legvastagabb, leg meghatározóbb ösvényét, ami a mindennapjaidban is ott van. Talán olyan egyszerű hogy pont ezért nem is veszed észre...

De ha képes vagy lemenni alfába, azaz meditálni és megkérdezed önmagadtól akkor is kaphatsz választ. vagy elalvás előtt folyamatosan ezen rágod magad s mikor felébredsz már lehet tudod is.


Persze nem biztos hogy még elég érett a kereső személy arra hogy megkapja az igazi nevét, lehet még előtte dolga van azzal a nevével amit ezen életének születésének kezdetén kapott. nem véletlenül kaptuk azt sem, annak is vannak tulajdonságai, ereje, hátránya és nem véletlenül kaptuk, valójában azt is mi választottuk.


Viszont van egy pont, ami nekem például mostanság van, hogy keresek egy nevet, keresek mert nem találoma helyem a világban, aki voltam már 1 éve stagnál, szerintem befejeztem azt amit kellet és most változnom kellene. Gondolkoztam a saját nevemen, azt hiszem megtaláltam viszont nem vagyok benne alapvetően biztos, habár amikor rájöttem boldogság fogott el :)

2015. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!