Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (lent)

Mi lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Mintha valami átok lenne vagy valami jel.

Régen Pesten laktunk, már négy éve nem, de sokszor mentünk és mamámnál aludtunk újabban, előtte meg a régi házunkban. Viszont idén mintha valami nem stimmelne. Az első három hónapban nem sikerült elmenni, de nem is foglalkoztam vele, aztán húsvétkor történt valami. Akkor úgy volt, hogy megyünk Pestre, de nem jött össze, veszekedés is volt egész nap. Aztán megbetegedtem, ez is fura módon jött és iszonyatosan szenvedtem, és azon a héten ment apám Pestre (ápr 8-án), én nem tudtam menni, amúgy sem akart magával vinni ha egészséges lettem volna akkor se. Aztán jöttek a sorscsapások. Előtte ellenszegült, hogy márpedig engem nem visz el, de neki se sikerült elmennie, aztán megbeszéltem a haverommal, hogy elmegyünk egyik nap, közbe jött neki valami nem sikerült, áttettünk másik hétvégére, de akkor az időjárás szólt közbe, azért meg nem fogok utazni 160 km-t, hogy elázzunk.

Aztán apám beleegyezett hogy menjek vele, mondta hogy menjek suliba, de pakoljak össze és felvesz közben. Másik városba járok suliba ami közelebb van Pesthez, ezért úgy volt hogy haza se kell már mennem, ott felvesz. Aznap pont hamar végeztem, mert a tanár nem ért rá akivel lettünk volna és elengedett hamar. Felhívtam apámat hogy mi legyen, azt mondta menjek haza mert ebből nem lesz semmi.

Aztán ezen a héten kedden ment volna, de nem volt benne biztos, nem pakoltam össze, de felhívtam, hogy megyünk-e azt mondta igen, anyám meg összepakolt nekem és felvett volna, aztán telefonált, hogy menjek haza mert nem megyünk.

Aztán jött a csütörtök, vagyis tegnap. Nem mentem suliba mert mondta h reggel megyünk, de elment elintézni valamit, azt mondta mindjárt jön de elhúzódott és péntekre vagyis mára behívták dolgozni, ezért megint nem mentünk. Szombatra beszéltük meg, vagyis holnapra. Ma beállít és közli, hogy nem megyünk mert dolgoznia kell szombaton. Érdekes, hogy évekig nem ment szombaton dolgozni. Miért pont most? Ez nem lehet véletlen, ez nagyon furcsa és ijesztő is.

Ja és a héten kétszer álmodtam, hogy nem mehetek többé Pestre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__6834005-..

Aztán most két hétig biztos nem megyek majd, mert gyakorlatról nem lehet hiányozni és kétlem, hogy hétvégén mennénk. Ha megyünk általában hétköznap szoktunk, most csak vész esetén volt a szombat.

Mi a fenét csináljak mert nagyon zavaró. Olyan mintha lenne egy erős ellenállás, ami nem enged, hogy elmenjek Pestre.



2015. máj. 8. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ide hozassalak?
2015. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek
2015. máj. 8. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Látod, taszítod a lehetőséget vagy csak nem bírod elviselni, hogy valójában Pest tárva nyitva áll.
2015. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olvasd el érthetőbben mert nem sikerült feldolgoznod
2015. máj. 8. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Annyira szeretnéd már hogy Pesten legyél, hogy már nem vonzod, hanem taszítod.

Lucifer jól mondta, ha túlságosan kivánod, akkor annál jobban taszítod.

"Hala Satan" :D

2015. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de régen is volt ilyen és akkor mindig mentünk ezért se értem
2015. máj. 8. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretnék látni normális választ, mert velem is pont ez van..cdak nem Pestre akarok menni
2015. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
üdv sors társ!! én már 1 éve akarok venni egy doboz pattintós cigit de sohasem sikerül mert mindig el iszom az árát :/
2015. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó de az a te hibád, ne hasonlitgasd az én esetemhez
2015. máj. 8. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!