Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánistákkal hol lehet...

Sátánistákkal hol lehet személyesen beszélgetni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Malha.hu-n keresgelj.

De nekem is irhatsz, szerintem tudok segiteni.

2015. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy részlet belőle:


"Igen, Marilyn Manson valóban rendelkezik a Sátán Egyházának tisztelendője titulussal, és nem, a Marilyn Manson zenekar rajongói között sokkal kisebb arányban vannak sátánisták, mint a komolyzenét kedvelők között. A lázadó, életükkel elégedetlen, még kialakulatlan személyiségű tizenévesek nem sátánisták."


malha.hu az punk, rock, metalt kedvelők társkeresője.

2015. máj. 26. 13:56
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
A pokolban.
2015. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

>A lázadó, életükkel elégedetlen, még kialakulatlan személyiségű tizenévesek nem sátánisták."


Mondja ezt az összes kialakulatlan személyiségű tini, mert nyilván nem tetszik nekik, hogy mások kialakulatlan személyiségű tininek tartják őket.

2015. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
37%
Sátánizmus effektíve nem létezik csak naiv emberek.
2015. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es, én mindenesetre felnőtt vagyok. Azt viszont észrevettem, hogy előfordul, hogy egy gyerek bölcsebb a felnőttnél. Ezen kívül felnőttek jobban szeretnek általánosítani avagy ítélni.
2015. máj. 26. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:

Azzal is vigyázz hogy milyen sátánistával beszélsz.

Vannak a "divat sátánisták" és a "spirituális sátánisták".

Nagyon nagy különbség van köztük.

Ja még egy valami, ezt nekem mondták mert van egy pár sátánista ismerősöm.

Ha egy sátánistával beszélsz, akkor a Sátán-t nem úgy kell mondani hogy "A Sátán", hanem simán Sátán/Sátán atyám.

Nem tudom miért de ez nem tetszik nekik.

2015. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ismerőseid divat vagy spirituális sátánisták? Elfogadom Sátán atya kifejezést is. Amúgy a paradicsomban Isten engedélye nélkül mászkálhatott volna az a kígyó?


Tudni lehetett, hogy mi lesz a vége? Ha nem, Isten nem tudja mit tesz?


Tehát Sátán adta a tudást az embernek, igaz a halált is, avagy ciklikusságot(reinkarnációt). És szerintem Isten legkedvesebbike még mindig a Sátán.


Az ember pedig Isten képmása, tehát Sátán a kedvencünk, aki szerint nem, az megfosztja a tudást magától.

2015. máj. 27. 01:12
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Áldozz inkább egy kecskét.

Én nem hiszek sem a te sátán atyádban, sem istenben.

Szóval, felőlem mindkettő bekaphatja.

2015. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nem áldoznak semmi állatot, maximum önvédelem miatt vagy mert mert éhesek és nincs mit enni.

Értelmetlen az egész Isten nélkül, ahogy Sátán nélkül is minden. Isten kifejezést egyházak miatt nem szeretem, amikor csúsznak másznak a kőből, fából faragott dolgaik előtt.

Ha rájössz, hogy minden egy(így vagy úgy), akkor van Isten.

Minden normális Sátánista hisz Istenben és szereti azt amiket létrehozott.

2015. máj. 27. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!