Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki ismeri...

Van itt valaki aki ismeri Drubvalo Melchizedek-et? Marmint nem. Feltetlenul szemelyesen, hanem latta a "filmjeit", meg olvasta a konyveit, esetleg reszt vett a tanfolyaman/ van mukodo Merkabaja? /?

Figyelt kérdés

#MerKaBa #Drunvalo Melchizedek
2012. aug. 31. 13:26
 1/4 A kérdező kommentje:

*Drunvalo

bocsi, telorol potyogtem. :)

2012. aug. 31. 13:28
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ő inkább sci-fi kategória annyira elszállt dolgokat állít. A scribd.com-on fent van pár könyve valamiféle geometria témában. Miután beleolvasgattam nekem úgy tűnt, hogy nincs minden rendben az agyával. De például a Tool - Forty Six & 2 című számát is az ő elmélete ihlette miszerint ha kapunk még plusz 2 kromoszómát az ember tovább fejlődik és egy magasabb rendű lénnyé válik. Ennek sincs sok alapja de, azért érdekes gondolat ezért is gondolok rá inkább egy elmebeteg, valószínűleg drogokkal élő sci-fi íróként, mintsem ezoterikus guruként.
2012. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Én láttam is a filmjeit, de személyesen is ismerem.

Mihály jósnő

2012. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem megvan az "Élet virágának ősi titka" című könyve, és még sok hasonló témájú könyv is. Szerintem ez egy rendkívüli mű, már csak a terjedelme miatt is. Ő, a szerző az emberiség legősibb tudásából, a legmélyebb igazságokból merít. Alapjában véve a szakrális geometriát dolgozza fel tágabb értelemben véve, tehát minden részletre kiterjedően; sok más lényeges dologgal kiegészítve.

Én úgy gondolom, hogy ezekhez a dolgokhoz fel kell emelkedni, meg kell érni rájuk. Csak azok érthetik meg ezeket a dolgokat, és ez nem más, mint maga az egységes igazság. Véleményem szerint az emberiség még mindig elég "kábult állapotban van", ha lehet így fogalmazni; emiatt tart itt, ahol tart. Sajnos ezért írt ilyen dolgokat a második válaszoló is. Ő még nem emelkedett fel lélekben és mentálisan ehhez az egészhez.

A Merkaba témáról az a véleményem, hogy ezzel gyakorlati szinten csak olyanok foglalkozzanak, akik erre is megértek már. A Merkabával több nagy rejtélyt is meg lehet magyarázni, de ehhez szintén el kell jutni a kellő szintre, hogy valaki megértse.

Remélhetőleg most, az új korszak kapujában szép lassan minden meg fog változni, és az emberek fokozatosan fel fognak ébredni ki tudja, hogy hány ezer éves "álmukból".

2012. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!