Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges vagyok, vagy csak...

Különleges vagyok, vagy csak puszta véletlen? 16/l

Figyelt kérdés
sziasztok. Sok furcsa dolgott vettem magamon észre, azt az elején leszögezném hogy hiperaktív vagyok és lehet hogy ez lehet magyarázat vagy nemtudom....de sok furcsa megmagyarázhatatlan dolgot vettem észre. pl nagyon érdekelnek a természetfeletti dolgok, szellemek, ürlények, legendák. Aztán megérzem a halált. nemrég meghalt a kiskutyánk apukámnál. amikor elmegyek aputól sose köszönök el a kiskutyától, vagyis köszöntem. de legutóbb valami késztetést éreztem arra hogy megölelgessem megpuszilgassam mielött elmegyünk, pedig sose szoktam csak most ugyéreztem hogy kell, erre másnap meghalt. Aztán egy másik példa. május 21. én volt a szülinapom. pont akkor jött meg a mensim. amikor megvan akkor semmi bajom nem szokott lenni, nem görcsölök nem érzem magam rosszul soha. de most annyira de annyira görcsölt a hasam meg hányingerem volt hogy hazakéretőztem a sulibol. a buszt 2 szer is megállítottam hogy hányjak. ez kb ugy 1 fél 1 körül volt. mondom biztos a mensim miatt vagyok roisszul bár furáltam meert ijen még nem volt. Hazaértem erre anyukám közli hogy meghalt a pótfaterom olyan 1 fél 1 körül.....nagyondurva...pont a szülinapomon...na mind 1...aztán nemtom hogy lehet e képességnek hívni de van egy olyan képességem hogy megégérzek ilyen kissebb dolgokat. pl legfrissebb példák: egyik osztálytársnőm felhúzta az egyik lábát én meg nézem és mondom befog görcsölni...és tényleg begörcsölt. aztán mentem az utcán jön egy gördeszkás és éreztem hogy elfog esni és tényleg elesett...most nemtudom hogy én miattam történtek ezek vagy megéreztem. aztán kicsikoromba anyukám munkatársa meghalt és én erről nemtudtam. este nézem az ablakot és láttam egy alakot. odahívtam anyut hogy: anya te is látod a szárnyas bácsit? anya nem látta de én igen. pont aznap este amikor meghalt anya munkatársa és én ezt nemtudtam. lehettem vagy 5 éves. bár ugy tudom a gyerekek jobban érzik az ijeneket érzékenyebbek az ilyenekre...Szóval az a kérdésem hogy ezek csak véletlenek vagy mindenkivel vannak ilyenek vagy tényleg különleges vagyok?
2015. máj. 30. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

Képesség, de nem vagy nagyon különleges.

Deja-vu is ilyen csak más féle( ami fokozzással jövőbelátást eredményez) s sok embernek van bár tlagnak nagyon ritkán.

Fejlesztened kéne valahogyan.

Ajánlom marijuana használatot.

2015. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Igen, különleges vagy. Olyan génkombinációd van, ami miatt egyedül csak te vagy olyan, amilyen. Emellett persze az is lehet, hogy az átlagosnál jobb megfigyelő vagy és apró részletekre is figyelsz, amire mások nem.
2015. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hát igazából konkrét dologra gondoltam. azt tudom hogy mindenki különleges nincs 2 egyforma ember a földön. én olyanra gondoltam hogy indigó vagy kristály gyermek vagyok vagy médium...tudom kicsit egón hangzik lehet nem vagyok semmijen csak kicsit érzékenyebb vagyok az ijenekre de mivan ha mégsem?
2015. máj. 30. 18:43
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Aj, te! Minek csókolgatsz egy beteg állatot, most pedig elkaptál valamit. Kellett neked smálorni a kutyussal, hát így jártál. Legközelebb gondolkozz, mielőtt cselekszel!
2015. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

Különleges vagy...!

Annyiban biztos,hogy 16 éves, iskolás lány létedre iJen kérdést mondatot kezdő nagybetűk és bekezdésekre tagolás nélkül le tudsz írni!

Telefonon is van nagybetű, ha te nem tisztelsz meg minket a jól tagolt írással, miért olvassam végig?

Ismétlem, a fentiek szerint különleges vagy.

2015. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Te tapintatlan fa*! hogy mondhatsz ilyet(még viccből is) egy gyászoló embernek? gratulálok....
2015. máj. 30. 18:52
 7/25 A kérdező kommentje:
4 esnek az előzőt
2015. máj. 30. 18:52
 8/25 A kérdező kommentje:
5. bocsánat ha nem írtam helyesen, és ezzel megbántottalak. Gépen vagyok nem telón. És gondoltam nem nyelvtan órán vagyunk, nem bántok vele meg senkit. És ha kötekedni jöttél fel akkor légyszi többet ne kommentelj a kérdésemhez köszi.
2015. máj. 30. 18:54
 9/25 A kérdező kommentje:
2015. máj. 30. 19:01
 10/25 anonim ***** válasza:
Nézd már meg a saját írásodat :D ez haláli :'D
2015. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!