Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Puszta véletlen, vagy köze...

Puszta véletlen, vagy köze van hozzá?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg. Kb. egy hete álmodtam azt, hogy egy gyík kerget 7 teknőst. 3 sorban mentek, az első sorban 3-an. Én az első sorból a jobb oldalit, a legnagyobbat az összes közül választottam. Anyának elmeséltem és azt mondta, hogy töltsek ki egy lottót. Az egyest tippeltem, mivel a legnagyobbat vettem ki. A hetest azért mivel 7-en voltak. A többi 3-at meg már régen kitaláltam. És tegnap megtudtam, hogy 3-as találatom lett!!! :) Nem nagy összeg (16 ezer ft), de azóta csak folyik be a pénz nálam és a családomnál. Pl. találtam a medencében egy aranyfülbevalót. Szerintetek köze van az álmomnak ehhez a sok jóhoz? (Eddig soha nem volt ilyen)

Köszönöm a válaszokat előre is! :) 13/L



2012. szept. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nincs köze hozzá, mivel mikor álmodtad a jövő még nem létezett, szóval nem volt mit megálmodnod. Amiket leírtál, azok csak belemagyarázások.
2012. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert könnyen át tud váni, aki akar.

Ne kerülj pénzéhes "ezósok" karmai közé.

2012. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néhány ember szerint, ha alszik az ember néha megálmodja a jövőt.

Azért ne bízd el magad. Nem mindig fog bejönni az álmod.

2012. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazán segíthetnél nekem. Ha néhány milliót összeálmodnál a számlámra, igencsak hálás lennék neked!
2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gyík

Szeszély; állhatatlanság. Óriásgyík: könnyen megszerelmesedsz, de szalmaláng a szerelmed. Gyík, ha belemászik az ágyadba: könnyen kötsz ismeretséget, kalandozol: a tartós kapcsolat hiánya; unod a futó kalandokat, de nem vállalsz mélyebb érzéseket. Fehér gyík: keresed az igazit.


teknősbéka

Lassan múló idő. Férfiak álmában: zsörtölődő partner, feleség, akire már oda sem figyelsz. Nők álmában: nem éred célod.


Szerintem nincs köze az álomhoz a pénznek, egyszerűen jó passzban vagytok!

2012. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mik a jövőheti lottószámok? Priviben várom. Neked is jó, nekem is jó. ;)
2012. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!