Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Villámolvasással kapcsolatban...

Villámolvasással kapcsolatban mik a tapasztalatok? Van akinek tényleg bevált, tudta használni? A tanultak előhívása hogy zajlik? Illetve megtanulható-e könyv alapján a módszer?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meg nem próbáltam soha, de szerintem ez nem úgy működik, ahogy sokan gondolják. Tehát nem fogod pillanatok alatt ismerni a tartalmát lapoknak szó szerint. Véleményem szerint a lényeg kiszűrése a lényeg, a kulcsszavak. De majd utána fogok nézni.

(Kell keresni egy kopár síkságon egy dombot, amibe fém keresztet kell szúrni és rá egy esernyőt. Lehetőleg le kell mosni a kaktusz levével. Aztán várni kell, hogy essen az eső és belecsapjon a villám. Onnantól kezdve szilíciumos vízzel digitalizálhatod.)

2015. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
55%
Én megtanultam ezt a technikát, és tényleg valóban 1mp/oldalas sebességgel bírtam olvasni, és tudtam is hogy mit olvasok. De utána már nem gyakoroltam, így valószínű újra kellene tanulnom. :) Szóval én nem nagyon használtam, így csak annyit tudok neked mondani, hogy működik. :)
2015. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam róla:

[link]

2015. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 7. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz róla valami használhatót kérdező, majd értesíts engem is! De ha kapásból nem is a villámolvasás, ez talán kezdetnek jó lesz:

[link] de csak akkor, ha angolul is elég jól értesz :D

2015. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na akkor tisztázzuk.

Legoman: 1mp/oldalas sebességgel senki sem képes olvasni ( csak 1 ember az is ilyen rendellenesség).

A villámolvasásnak valójában nincs sok köze az olvasáshoz. Ha érdekel: Lantos Mihály: Villámolvasás a gyakorlatban c. könyv.

2015. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legoman ***** válasza:
Kipróbáltam és működik. A saját tapasztalatomban jobban bízok, mivel én éltem át.
2015. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!