Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van valami bevált...

Kinek van valami bevált módszere nevetés elnyomására?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha eszünkbe jut valami vicces, de a szituáció egyáltalán nem engedi meg nem hogy a nevetést, de a mosolygást sem, akkor miféle praktikát lehet bevetni? Mert ez a szomorúra való gondolás nagyon gyenge.

Nem arról van szó hogy nem érzem át a helyzet komolyságát, csak bajban vagyok a feltörő, nem odaillő érzések elnyomásával.



2015. jún. 4. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos,az csak olaj a tűzre, ha sírásnak vagy köhögésnek próbálod álcázni.Én már próbáltam...Jobb ötletem nem volt.Sajnos rám olyankor csap le néha a röhögőgörcs, mikor egyedül megyek busszal vagy sétálni.Persze hogy hülyének nézek, mikor csendben ülök vagy épp megyek és egyszer csak fenyerítek a nagy semmin.
2015. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én mindig az alsó ajkamat harapdálom!:D Vagy próbáld meg csípkedni a kezed( persze ne olyan erősen)

Mélyeket lélegezz az orrodon, és próbáld meg összeszívni a szád... Fura megfogalmazás,de nekem bevált! Szokott segíteni ha ráharapsz a nyelvedre, vagy a szájpadlásodnak tolod.

Barátnőm meg mindig elkezd köhögni...

Nekem ezek a sikeresek, de majd meglátod neked mi jó:D

2015. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Pusztán a kérdés elolvasása is többszöri röhögést váltott ki belőlem :-D


Inkább tanuld meg vállalni a nevetést mindenféle helyzetben:-D


Szar dolog az elfojtás

2015. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első, nekem is volt már metrón meg utcán is hogy egymagamban idiótán vigyorogva megyek. :D

A második válaszoló használható ötleteket adott, meglátjuk beválik-e.

Robi, jó amit mondasz, de a katonáknak rendszabályok vannak, és amikor tudom hogy most majd nagyon nem szabad nevetni, akkor kell csak igazán. -_- Szóval nem működik az hogy felvállalom a nevethetnékemet, sajnos. :)

2015. jún. 5. 00:10
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Most megint mekkorát röhögtem :-DDD


Azonnal szerelj le :-D

2015. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt nem! :D

Nincs mindig ez a gond, csak időnként olyan szakaszom van.

2015. jún. 5. 00:56
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem baj:-D


Majd ha egyszer leszerelsz a sok vissza tartott nevetés kitör belőled és életed végéig csak röhögni fogsz :-D


Boldog leszel örök életedre aztán a halált is pofán röhögöd csak az lesz a baj hogy nem tudsz elmenni a fény felé mert annyira röhögsz hogy összekuporodsz ott az alagútban és nem tudsz tovább menni :-DD

De ne törődj vele mert halálra már nem fogod tudni röhögni magad :-DD

És különben is isten megvár téged elvégre is te vagy a legviccesebb alkalmazottja :-D

2015. jún. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:D Nem már, ha legközelebb nevetnem kell mikor nem szabad, mindez eszembe fog jutni, és beáll majd egy nevetőgörcs. :P
2015. jún. 5. 02:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor már nagyon ki akar bukni, hosszav visszatartás után elég durván szokott robbanni a röhögés. olyankor előtte inkább köhécselni kell vagy a hirtelen röhögés helyett köhögőgörcsbe lehet rohanni jobb híján. igaz, abból azért érződik, hogy ez valami nagyon furcsa röhögős köhögés, de mégis jobb, mint ha szembe röhögnéd akire komolyan illene nézni.


Ha meg mégis előtör a nevetés, akkor ki kell menteni magad, hogy bocsányat, de valami nagyon nem ide illő jutott eszembe. Akkor lehet, hogy megkérdezik, mi az, "oszd már meg kérlek". Legfeljebb mondod, hogy "egyéni hülyeség és tényleg nem ide illik, csak eszembe jutott bocsánat. Azt lehet, hogy kicsit rosszallóan és furcsán rád nézve de elfogadhatják.

2015. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Velem a templomban fordult elő ilyen szituáció,mikor csak ültünk és hallgattuk a pap prédikációját.Egyszer csak egy nagyon vicces szituáció jutott eszembe és elkezdtem vigyorogni,at osztákytársaim meg csak néztek és gondolták "hogy ez hülye". :-D Valahigy visszatartottam a nevetést,bár elég nehéz volt.

Meg suliban is előfordult velem olyan az órán amitől nevettem és alig bírtam visszatartani a röhögést.A tanárok rám is szóltak,egyszer még ki is küldtek,ugyhogy óvatosan játszatok a gondolataitokkal

2015. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!