Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a Holdra...

Lehetséges, hogy a Holdra szálláskor át akartak menni a Hold másik oldalára, csak valami vagy valaki (k) ennek az útjában álltak?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár azt mondják,hogy nem volt még senki a Hold túloldalán..De én nem gondolom,hogy az ember ha már ott volt,nem akart volna a másik oldalára is menni...És ha valaki direkt nem akarta? (Nem okvetlenül emberre gondolok)..Vajon mennyi mindent titkolnak el előlünk?

2015. jún. 13. 18:44
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
61%
Minden hazugság, mert a Hold, a földönkívüliek és a háttérhatalom is csak a Mátrix illúziója. Illetve a kvantumfizika, meg a rezgő energia miatt van.
2015. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

tudom, hogy egy világ fog benned összedőlni, és lehet hogy csak emiatt nem leszel gyíkember kutató, DE:


a hold túloldalán nem lehet fogni a földről sugárzott jeleket, mert a hold maga árnyékolja. ez azt jelenti, hogy a földről nem lehet rádiós kapcsolatot létesíteni sem roverekkel, sem asztronautákkal.

2015. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

1) a Hold sajtból van


2) amúgyis csak illuminátus hologram


3) a napos felén sem volt senki


4) tudod te mennyi oxigént kellett volna pakolni egy néhány ezer kilóméteres túrához?

2015. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem dőlt bennem össze világ :) én csak gyártom a feltételeket. És érdekel,hogy ki milyen véleménnyel van róla. Bár az tuti,hogy a Hold egy megfigyelőrendszer. És ha lakótelepek vannak rajta?
2015. jún. 13. 18:59
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: én abban sem vagyok biztos,hogy jártak ott.. :)
2015. jún. 13. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#kérdező:


Tökmindegy jártak-e ott. Azt fogd fel, hogy nem lehet csak úgy átruccanni a nappali oldalról az éjszakaira, mert azért a Hold is billeg. Rentgeteg levegőt kéne az űrhajósnak a vállára kapni (szó szerint több teherautónyit) hogy átcammogjon egyikről a másikra, főleg az eddigi megjelölt leszállási pontokról.

2015. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Hold sötét oldalán a nácik bázisa van és ezért nem küldtek oda még senkit. Ez tény! Még egy komédiának álcázott dokumentumfilm is készült róla.
2015. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Holdnak van általunk nem látható oldala, de sötét oldala nincs!

Azt is megvilágítja a Nap, csak mi nem láthatjuk.

.

Igen direkt nem akarták a felsőbb hatalmak, ezért a Holdra szállók robogóiból kilopták a benzint!

2015. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne rádiózni a másik oldalról?

Ez igaz lenne akkor, ha nem lenne más technikai segédeszközünk, de minthogy van, ezért a jelet át lehet játszani egy hold körüli műholddal.


Ha akarnak, akkor arra az oldalra szállnak le, ahova csak gondolják, hiszen csak a holdkomp száll le, a fenti egység ezalatt a hold körül kering, amíg vissza nem tér a komp. Következésképpen közel mindegy, hogy éppen mikor indítják a leszállást, azon a gyűrűn, keringési síkon belül bárhova leszállhatnak, ahol a fenti egység kering.

2015. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!