Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagy tükör a szobámban, lehet...

Nagy tükör a szobámban, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Tegnap már ugy aludtam hogy egy nagy tükör van pont az ágyam mellett,szeretem nézegetni magam meg minden nem történt semmi különös,ezért sem értem miért nem szabad a hálószobában tartani tükröt.

2015. jún. 21. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszaka beléd csapna egy gömbvillám és rosszul ficánkolsz, akkor lehet beszorulsz a tükörbe vagy teljesen átlövöd magad az asztrálsíkba, csak hogy a testeddel együtt!
2015. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gótikus, viktoriánus vagy milyen tükör? Szép vagy?
2015. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg semmi bajod nem lehet a tukortol, nalam az egyik fal total tukor es meg sosem volt semmi bajom tole.
2015. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
" szeretem nézegetni magam meg minden". Mi az a meg minden???
2015. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
ha eltörik beleállhat a lábadba egy szilánk
2015. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy tükrös szekrény van az ágyammal szemben már legalább 2 éve, és még élek.
2015. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm.. Hmm.. Mennyire vagy babonás?

Nem akarlak megrémíteni, de szerintem Bloody Mary figyel téged!

Bizony, bizony! ⊂( ̄(エ) ̄)⊃


Egyébként nincs semmi, de semmi jelentősége annak, hogy egy tükör van a hálószobádban. Az enyémben is van vagy 20,de még egy kapu se nyílt meg a démonvilágba. (:

2015. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legalább 60 éve van tükör a hálószobámba, és soha nem jött egyetlen szellem vagy démon sem.
2015. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Missi_Key ***** válasza:
most gondolj bele..azok a milliárdosok akik a mennyezetre szerelnek tükröt csak hogy lássák a szeretőjük popóját is sex közben..azokkal se történik baj.
2015. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen aludnék olyan szobában, ahol az ágyból tükörre lehet látni. Ha éjjel felébredsz és meglátsz valamit, vagy akár csak magadat, akkor megijedhetsz.
2015. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!