Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van az,...

Szerintetek mitől van az, hogy én csak lebukni tudok mások előtt? 17/F

Figyelt kérdés
Akármit csinálok a suliban mindig éppen akkor toppan be egy tanár, vagy ott áll a hátam mögött az akiről éppen beszélek. Ha puskázok csak engem vesznek észre, ha ellógok tutira szembejön egy tanár vagy rokon. Mitől vagyok ennyire szerencsétlen?

2015. jún. 24. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A sunyiság meghozza gyümölcsét. Te azonnal aratod a termést, más később, egy csomagban. Egyszerű elkerülni, növessz gerincet. Ha becsületes vagy, akkor nem szívod meg a becstelenséget. Ilyen nagyon egyszerű.
2015. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot!
2015. jún. 24. 14:07
 3/11 anonim válasza:
nem vagyunk mi véletlenül rokonok?:DDd 16/L
2015. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemelnéd meg, hogy lebukj? Igazságtalan?
2015. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem tartozik az ezotéria témakörbe, szerintem egyszerűen pancser vagy.

Ha kibeszélsz valakit, legalább nézz körül előbb, hogy nincs-e ott, és akkor se fennhangon beszélj róla.

Valószínűleg a puskázáshoz is béna vagy, már ne haragudj.

Összességében azt látom, hogy figyelmetlen vagy. Nincs rajtad átok ne aggódj. (csak a szüleiden)

2015. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm is pont ilyen szerencsétlen :D
2015. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A sunyi, hazug kutyát hamarabb utolérik, mint a sánta embert!

.

Szerencsétlenséged az okozza, hogy hited szerint elvárod, hogy ne legyenek következményei hibás cselekedeteidnek!

2015. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt az érzést kell átélned mindaddig míg fel nem oldod a azt a problémát amit ezek az érzések előhoznak
2015. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ritkán nézek rá az ezotéria kategóriára ám most úgy nézem hogy a kérdések jórésze nem is idevaló többek közt ez a kérdés sem.
2015. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert csinálsz olyan dolgokat (csalás, hazugság), amikkel le lehet bukni.

Én pl. sosem csinálok olyat, amit más ne tudhatna.

2017. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!