Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretnék lebukni a...

Nem szeretnék lebukni a barátom előtt, tudnátok adni néhány ötletet?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, de külön élünk és idén karácsonyra meg szerettem volna lepni többek között egy hosszú ujjú inggel. Nem tudtam a méreteit ezért inkább 2 hete fogtam az egyiket (amin szintén nem volt feltüntetve számozás, se méret) és elhoztam magammal a szekrényéből.

Végül összehasonlításos alapon sikerült is az ing vásárlás, most hétvégén mikor ott alszom nála, vissza kellene csempésznem valahogy a szobájába. De pechemre.. tegnap észre vette hogy eltűnt, felforgatta érte az egész házat az anyjával, így gyanús lenne neki, hogy ha hétvégén csak úgy hirtelen mégis előkerülne az akasztós szekrényből..

Szennyes közé szintén nem tudom vissza csempészni, mert már azt is átvizsgálta.

Tudom hogy nem egy nagy probléma, de milyen ötleteket tudnátok adni, hogy ne bukjak le? ..mert akkor oda a meglepetés..

Előre is köszönöm!

18 L



2013. dec. 9. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szokott nálatok aludni? Nem tudod azt mondani, hogy ott maradt nálatok és most vetted észre?
2013. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mond azt hogy előzőleg mikor nála aludtál véletlenül a ruháid közé keveredett és haza hoztad.
2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add oda az anyukájának és majd ő visszacsempészi. És legközelebb meg is kérheted az anyukáját, hogy mérjen neked, akkor el sem kell hozni :)
2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő sajnos soha nem alszik nálunk, mert a húgommal osztozok a szobán.

Ráadásul mikor ma felháborodva mesélte hogy nem találja az inget, én úgy tettem mit aki nem is tud semmiről.. :/

2013. dec. 9. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
"Bevallod" neki, hogy véletlen a te szennyesedbe került, az utolsó alkalommal, amikor nála voltál, valahogy összefogtad valamivel.
2013. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két hét van Karácsonyig, addig már kibírja az ing nélkül, akkor majd visszaadod neki, és jót mosolyogtok együtt az egészen.
2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélhetsz az anyukajaval, o tudja majd mondani, hogy megtalalta.
2013. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is karácsonykor adnám vissza az új inggel együtt...:)
2013. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!