Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a paranormalis esetrol? 15L

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk, a hugam Lara 3-4 maximum 5 eves lehetett. Az en szobam felett pont a padlasfeljearo volt. Hat ugye miert is ne, elkezdtem feszigetni amint meglattam, probalta leszedni meg minden, de mintha oda ragasztottak volna. Folyton olyan erzesem volt kozben mintha valaki figyelni. Nagyon hideg is lett kozben. Lara szobaja pontosan az enyem alatt volt. Este egyedul volt az emeletem anyum, Larat altatta. Egyszer csak hallom, hogy a hugom eszmeletlen modom elkezdett nem is sirni, hanem zokogni, szinte sikitott, szornyen fajdalmasnak hallatszott, rohantam volna le, majd oriasi csattanast hallok, majd csapodast, na ilyenkor mar sprinteltem ahogy csak tudtam. Azt latom anyum halalra valtam olelgetia sokkosan zokogo hugomat. Ez volt kb 20 percig, aztan anyu elmeselte mi tortent.

Lara csak nezett fel a plafonra, meredtem, szinte pislogas nelkul, nezi, nezi es nezi. Egyszer csak megszolal 'Anyu te is latod a nenit meg a bacsit?' anya mondta, hogy nem o nem latja. Inkabb aludjon. De Lara egyre csak a plafont bamulta pislogas nelkul Majd puff...Elkezdett hirtelen a semmibol zokogni, de mondom mint akit eppen elve nyuznak, visitott, sikitott. Majd az ajto becsapodott az ablak pedig ki. De kulccsal volt bezarva. Anyum fogta Larat kirohant a szobabol mindenhol felkapcsolta a villanyt, es csak olelte magahoz. Lara ezutan nem beszelt errol, miutan megnyugodott, el is aludt es masnap nem emlekezett semmire ebbol. Semmilyen

nenire, vagy egyeltalan arra, hogy sirt.

Mindig kiraz a hideg ha erre gondolok es sirhatnekom lesz..

Szerintetek ez megis mi lehett?...


2015. jún. 28. 00:21
 1/5 anonim válasza:

Érdekes sztori. Mi legyen róla a véleményem?

Ha arra vársz itt a tini kapcsolatokban kedves 15/L, hogy valaki megvigasztaljon így éjfél táján, mert nem bírsz aludni és félsz, akkor azt mondd, biztos lesz rá pár jelentkező..

2015. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ad1: A gyerekeknek nagy a képzelőerejük.

Ad2: Az ablakon lévő zár elrozsdásodott/elromlott, és egy huzat kinyitotta.

Ad3: Az ajtó a huzattól becsapódott.


Problem solved.

Én szerintem a Légikatasztrófák sorozat részei sokkal ijesztőbbek - leáll az egyik hajtómű, majd a második, majd az utolsó kettő is leáll. Az áramellátás leáll, csak a legfontosabb eszközök működnek a segédhajtómű segítségével, és a repülőn síri csend uralkodik, vajon sikerül landolnia a pilótáknak?

2015. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:

A gyerekeknek nagy a képzelőerejük, de sokkal jobban látják a szellemeket, mint mások.

Megvizsgáltad az ablakot, hogy könnyen nyílik-e vagy sem? Esetleg az ajtót, hogy mekkora a lendülete. Mert, ha az ajtó is egy kis lökéstől, például egy pici légáramlattól is becsukódhat, ha viszont huzat van, akkor az csattan.

Amit hideget éreztél, az vagy légáramlat volt, vagy szellemre jellemző hideg pontok. Egyes elméletek szerint a szellemek, ahhoz hogy manifesztálódni tudjanak a környezetükből vesznek el hőt, és energiát, így alakulnak ki a hideg pontok. De ezt sokan összekeverik egy kis légáramlattal. Ezt is meg kell vizsgálnod.


A nénire és a bácsira nincs racionális magyarázat. Ha megvizsgáltad a dolgokat, nagyon alaposan, és kísérleteztél is velük hogyan működnek, és ha valóban egy elméleted se működik, szóval még a huzat se tudja becsapni az ajtót, kinyitni az ablakot, és a hideg, amit éreztél az nem légáramlat volt, bár ezt gondosabban, és alaposabban kell megvizsgálnod, akkor kijelenthetjük, hogy szellemek voltak. Ha mások is látták már, és észleltek hasonlót, akkor az még jobban alátámasztja ezt.

2015. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy Succubus vagy egy Incubuss lehetett.
2015. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Szellemet látott, majd törölték memoriáját.

Nem tudom volt-e célja de megtörtént na. Felejtsétek el ha zavaró.

2015. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!