Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan "mágiát"...

Tudnátok nekem olyan "mágiát" "bevonzást" mondani, amivel bevonzhatom, hogy egy személy egy bizonyos helyen legyen?

Figyelt kérdés
Szarkasztikus válaszoktól kíméljetek légyszi, köszi.

2015. júl. 5. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen műveletekkel az a baj, hogy fekete mágiának számítanak, mert belenyúlsz egy ember életének folyásába az akaratán kívül. Plusz az elméjét is megpróbálod befolyásolni. Ha találsz is megfelelő módszert, ami igazán nem nehéz, akkor is elég kellemetlen következményei lehetnek a jövőben. Jobban mondva lesznek, csak nem biztos hogy akkor és ott észreveszed, hogy emiatt történt. Sokkal kifizetődőbb, ha az eseményeket alakítod a szükség szerint. Beszélsz megfelelő emberekkel, eléred, hogy segítsenek, és az illetőt biztonságos módon az adott helyre, az adott időben elkísérjék.
2015. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mivel nem létezik semmi ilyen hókuszpókusz.
2015. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Még hányszor kérdezed meg ezt a baromságot? Kaptad a jelentést.
2015. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, ilyesmi nem létezik!


Olyan van, hogy valaki bevonz dolgokat (rossz, jó).

2015. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Az erre való mágiák:

SMS; Facebook; telefonálás.

2015. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mágnessel próbálkozz Ágnes!
2015. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az első kválaszolónak köszönöm szépen a választ.

a 2. válaszolónak üzenem, nem hókuszpókuszra voltam kíváncsi, hanem h valahogy be lehet e vonzzani dolgokat, én mindenki hitét tiszteletben tartom, tény, hogy az elmével és az akaraterővel nagyon sok dolgot ellehet érni, olyanokat is amiket lehetetlennek tartanánk, aki ezt nem hiszi el az egy dolog, de nem ez volt a kérdésem....

3. válaszoló: nem értelek... miért van hasonló kérdés? Ha igen, akkor kérlek linkeld be, talán annak a kérdezőnek értelmesebb válaszokat adtak.

5. és 6. válaszoló: írtam, hogy légyszi kíméljetek a szarkasztikus megjegyzésektől. Ha szórakozásból vagy poénból írtam volna ki, akkor a vicc kategóriába tettem volna. De mint látjátok nem oda tettem.

2015. júl. 5. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Válaszom nem szarkasztikus, hanem ez az őszinte véleményem!

Ráadásul kimaradt, hogy az is megoldás, ha a leggyorsabb postás (eMil) segítségét veszed igénybe!

2015. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20:38 ha te nem veszed komolyan semmi baj, csak akkor mit keresel az ezotéria kategóriában?

20:49 Köszönöm szépen, másodjára még viccesebb volt.

2015. júl. 5. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát bevonzani nem egyszerű, viszont ha megkérsz valakit akkor szerintem kocsi után kötve kötéllel szívesen bevontatja neked oda ahova kell.
2015. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!