Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A jobb tenyeremen egy új...

A jobb tenyeremen egy új vonal jelent meg ami függőlegesen átvágja a vonalakat, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek majd,hogy semmit én se hiszek annyira bent az az nem vagyok se szkeptikus se hívő,de kíváncsi lennék ez mit jelent a tenyér jóslás szerint.
2015. júl. 6. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Az a sorsvonal ,nem? Szerintem csak elnyomtad a kezed.. (:

Egyébként nem jelent semmit.

2015. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Légy óvatosabb a késsel.
2015. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számtalan "függőeges" vonal lehet tenyereden, ez csak attól függ hogyan tartod és forgatod!

Ha nem csak keresztezi, de át is vágja tenyered eddigvonalait, vigyázz a fertőzésre!

2015. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Azt jelenti menj orvoshoz, mert az önvagdosás nm egészséges.
2015. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D nem vagdosóm magam,köszönöm a válaszokat akkor az a sors vonal ?
2015. júl. 6. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
én úgy tudom, hogy a sorsvonal és az időelteltével egyre erősebb lesz....amíg halvány, vagy nincs, addig még nincs kialakulva, hogy milyen irányba fogsz haladni, merthogy nincs az meghatározva olyan szinten, mint ahogy sokan hiszik...te is alakítod
2015. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!