Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a különbség az ördög, a...

Mi a különbség az ördög, a sátán és a démon között?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

A sátán és az ördög ugyanaz, ezek olyasmi ranggal rendelkeznek a pokolban, mint Isten a mennyben, a démonok pedig a "sötét angyalok" tulajdonképpen.


De javítsatok ki, ha tévednék :)

2015. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Mindegyik egy földnkívüli! Akik közül a Sátán/Lucifer a leghatalmasabb! Tehát mindegyik egy földönkívüli életforma. Ők hozták létre az embereket, amikor bele tették a génjeiket a majomemberekbe.

A zsidókat meg a gonosz földönkívüli raptoid, kiszürkék... Én magam olvastam ezt az egészet a dzsoj of sátán pont kom oldalon.

Meg a szipirit of eridun is fent van.


Szerintem te is egy kis szürke, zsidó vagy aki valószínüleg provokálni akarja a kérdéssel a vallásunkat!


Ne aggódj hamarosan az über király meditációs programunk segítségével újra hatalmat fogunk szerezni, és visszatérnek a pogány isteneink. Ja, mert amúgy igazából a pogányistenek (zeusz, odin stb.) azok is mind a Sátánt szimbolizálják.


Ha nekem nem hinnél olvasd el ezt az oldalt is, amin semmi konkrét forrás megjelölés nincsen, jó?!

[link]

2015. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Ajjajjajjajj, a spiritoferidu.hu-t inkább hagyjuk... Én keresztény ember vagyok, így a Sátán véleményem szerint a gonoszság, a kapzsiság és a negatív tulajdonságok megtestesítője. De hogy ő a világ megteremtője!? Jó tudni...
2015. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
A sátán egy bibliai alak, az ördög egy ősi magyar kifejezés volt, valami gonosz ártó szellemre, de amikor megkeresztelték a pogány magyarokat, akkor annak érdekében, hogy hagyják el a korábbi mondáikat, az ördög kifejezést el kezdték megtölteni a bibliai gonosz, sátán jellemzőivel, így felül tudták írni az ördög eredeti jelentését, és mára már eléggé azonos jelentéssel rendelkezik.
2015. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

"Én keresztény ember vagyok"


ÁHÁ! Tudtam az elején, hogy innen fúj a szél mert keresztény vagy... Vagyis olyan akit rabbik manipulának a kereszténység segítségével, tehát elakarod pusztítani a hitünket ezért feketíted be a vallásunkat!!!

2015. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

1. Engem aztán nem manipulál senki, pláne nem egy rabbi.

2. Nem akarom befeketíteni a "vallásodat", elég fekete az nélkülem is...


De aki követni akarja a Sátánt, az kövesse, ha akarja. Csak elszomorít, hogy ilyen könnyű félrevezetni embereket.

2015. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Sátán: a bibliai Führer egyik angyala. eredeti alakjában afféle rendszertesztelő, később afféle megrontó-istenség.


ördög: bibliai mitológiai lények gyűjtőneve. Külalakjának leírása nincs, képessége megszállni, megrontani dolgokat.


démon: ógörög kifejezés, jelentése a mitológiában "emberszerű,de idegen lény". A szó eredete: nem görögül beszélő embercsoportok.

2015. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

#6 csak azt hiszed, hogy nem manipulálnak!


Valójában lehet nem tudsz róla, de mindenki aki kételkedik az über király, tudományosan bizonyított vallásunkban az egy raptoid!


És köztudot, hogy a raptoidok amikor emberi alakot öltenek néha elfelejtik, hogy emberek voltak... Szóval valószínűleg ez a helyzet. Az összes keresztény aki az általam linkelt weboldal elolvasása után is keresztény marad az


- vagy zsidó

- vagy raptoid


Ha árja lennél akkor most hinnél nekem! Éreznéd, hogy ez a te utad!!! :xD

2015. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szerk: hogy emberek voltak... = hogy raptoidok voltak


bocsánat!

Remélem az információ így is eljutott!

2015. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Na, mind 1!


Nem érdemes veletek raptoidokkal és héberekkel vitatkozni.


Megyek meditálok egyet és megátkozlak titeket, miközben ez a zene fog szólni a háttérben:


https://www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk

2015. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!