Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális az hogy a húgom "...

Eszter2005 kérdése:

Normális az hogy a húgom " lát, , egy olyan személyt akit senki más nem lát?

Figyelt kérdés
A húgom mindig beszélget valakivel. Valyon létezik az a valaki vagy csak képzeli? És néha veszekszik vele, djátszik... tehát ezt csinálja. És nemszeretnék olyan válaszokat hogy vegyek helyesírás kőnyvet vagy guzzak el a géptől mert csak 10 éves vagyok.

#Lfát
2015. júl. 11. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Gyerek még. Én beszélgettem a plüss állataimmal, neki lehet, hogy van képzeletbeli barátja. Ezzel nincs baj. Majd kinövi.

L,14

2015. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Voltaképpen hány éves a húgod? Ha nem sokkal fiatalabb nálad akkor nancs baj, viszont ha 14-15 éves, akkor nem nevezném normálisnak.

5/F

2015. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Titusztitusz ***** válasza:
Kisgyerekkorban normális a dolog...Van az ilyesmire rengeteg példa...Viszont a kamaszkor időszakában már nem számít normális dolognak semmiképpen sem...(De ahogy a kérdésedböl kiolvasható,a húgod még benne van abban a korban bőven, ami korban teljesen természetes az ilyen viselkedés...)
2015. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Mennyi idős? Ez sok szempontból fontos lenne. A te életkorod nem fontos a kérdés szempontjából. Azt lenne jó tudni, ő mennyi idős. (és nem azért, mert "kisgyerek, biztos beképzel dolgokat" típusú választ akarok adni)
2015. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Joker, a 10 év alattiakat úgy hívjuk, hogy X=/>10/P.
2015. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A húgod egy õrült magában beszél, ha ezt csinálja szólj rá, jó hangosan és egy két hét alatt le is szokik 
2015. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Duenna ***** válasza:
67%
A gyerekek 6 éves korig valóban látnak szellemeket, és valóban tudnak vele beszélgetni!
2015. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,

A gyerekeknek vannak képzeletbeli barátai, de sok beszámoló szerint még jó ebből nem sült ki. Érdemes lenne beszélgetni vele a barátjáról. Hogy néz ki? Mit mondogat neki? Hol találkoztak elsőnek, hogy ment a házba....stb?


Egy papot azért nem ártana felkeresni. Egy házszentelés sem ártana. Van képzeletbeli barát, de soha nem szabad figyelmen kívül hagyni. Mint említettem, jó még nem sült ki belőle hosszú távon meg pláne, hogy nem!


Azt írtad, hogy csak 10 éves vagy ,,mert csak 10 éves vagyok" Miért te kérdezed ezt? Csak téged érdekel? A szüleid nem adnak erre semmit sem? Csak azért kérdezem, mert ehhez te önmagadban kevés vagy! A szüleid is tudják neked azt mondani: ,,ugyan már, csak 10 éves vagy..."

Egyedül ezzel nem sokra mész.

2015. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oh kösz hogy lepontoztatok b+ segíteni akartam. 4 es voltam
2015. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 4. én vagyok...
2015. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!