Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te milyen véget képzelsz el...

Te milyen véget képzelsz el világunknak, a földnek s ezzel együtt az emberiségnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy világvége' világvége' típus, de egyszer biztos bekövetkezik! Ez bizonyos. Vagy a nap robban fel, vagy a föld merül ki, de elképzelhető hogy gyarmatosítók fognak letarolni minden életet a földről, vagy akár magát a planétát is megsemmisítik! Nem utolsó sorban az ember pusztítja majd el magát.. Én viszont igazat adok annak az elméletnek és ténynek! Miszerint a föld változik Oly mértékben, hogy lesz még jégkorszak a bolygón, amit valószínű a technikai fejlettségük mellet már simán átvészelhetünk, legyen az akár több 100 évig is. Viszont tudomásomra jutott, hogy a bolygó körülbelül 1200 év múlva/addigra letér majd a tökéletesnek nevezett pályáról, és messzebb kerül a naptól! A földön akár -300 fok is lehet majd! Ezt körülbelül 4-5 éve hallottam a tv-ben, talán több.. de valahogy mindennél jobban megragadt bennem ez a mondat!

2015. júl. 11. 21:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Olyat, hogy megyünk a lecsóba
2015. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Most pont nem ilyesmire gondoltam.. de számoltam vele hogy betalál egy hülye gyerek is. :D
2015. júl. 11. 22:07
 3/29 A kérdező kommentje:
Most nem kell itt "tudományoskodni" meg okoskodni.. De maradjunk a realitás talaján amennyire lehet! És várom az elképzeléseiteket meglátásaitokat!
2015. júl. 11. 22:09
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
A Reptoidok fognak minket lelézerágyúzni 2016-ban.Akkor szabadulnak ki a nullsíkból, és folytatják amit 2012-ben elkezdtek.
2015. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
:)
2015. júl. 11. 22:19
 6/29 anonim ***** válasza:

Amikor megállt a Föld című filmet javaslom.


Az emberiség halála szerintem nem hirtelen fog eljönni és nem fog egybeesni a földi élet végével.

Egyébként meg semmi értelme nincs tippelgetni.

Szomorú, de pár embert tényleg csak az hoz össze, ha elveszít mindent. De még olyan is van, aki a katasztrófákat kihasználja.

2015. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Naná hogy megragadt, lévén eszelős ökörség. Nem tanultad iskolában hogy -273,15 fok a lehető legalacsonyabb?
2015. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy mi történne, ha megszűnne minden rezgés...
2015. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Már mért lenne ökörség? Nem hiszem hogy csillagászok ökörségeket beszélnének. Ha buta vagy, és nem tudsz a témához szólni akkor javaslom a csendet.
2015. júl. 11. 22:44
 10/29 A kérdező kommentje:
A fejedben, természetesen. :) pszt,
2015. júl. 11. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!