Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azok akik mágiával, spiritizmu...

Azok akik mágiával, spiritizmussal, jóslással, okkultizmussal foglalkoznak megértik a következményeket is?

Figyelt kérdés

Általában minden este be szoktam nézni a gyak-ra és mostanábba főleg ide az Ezo kategóriába.

Neem nem azért, hogy kérdéseket tegyek fel, vagy, hogy bohockodjak hanem azért, hogy segítsek azon akin tudok.

Nem vagyok spiritiszta, nem vagyok okkultista, sem jós sem varázsló, vagy táltos, hanem maradjunk annyiba, hogy egy lelkiekkel foglalkozó ember vagyok.

Nem létezik olyan nap, hogy ne olvassak olyan kérdéseket, amelyek pl félelemről, szorongásokról, látomásokról vagy rossz közérzetekről ne szolnának.

Vajon miért van ez!?

Mik a következmények?

Aki nyomorúságában nem az élő Istenhez és az Ő Igéjéhez menekül, hanem ilyen eszközökben és tévtanításokban keres segítséget, az kapcsolatba kerül az ördöggel. Akár tudja, akár nem, akár akarja, akár nem, akár hiszi akár nem - a kapcsolat létre jött! Csak azt nem tudja az illető, hogy a Sátán drágán fizetteti meg ezt a segítségét.

Melyek a következményei ezeknek az utálatos bűnöknek? Valamennyit lehetetlen felsorolni! Ilyenek: marcangoló nyugtalanság - szorongás - lidércnyomás - kényszerképzetek - rettenetes gondolatok - tartós búskomorság, amely öngyilkosságba is vihet - kísérteties görcsök - erős érzékiség, egészen a természetellenes fajtalankodásig - hirtelen harag egészen a dühöngésig és bűnözésig - látomások - titokzatos hangok - borzalmas átkozódás és istenkáromlás - irtózás Isten Igéjétől és az imádságtól - hitre való képtelenség - vallásos téboly - démoni megszállottság - utoljára a vég, borzalmas halálfélelmek és reménytelenség közepette!

Az emberek egész serege szenved az okkultizmus következményeitől, és csődöt mond náluk mindenféle orvosi kezelés. Nem is szervi betegségek ezek, hanem a démonizált emberek varázsló bűneinek a következményei.

Úgy éreztem, hogy ezt az egy kérdést nuszály kiirnom mert szeretném ha mindenki elgondolkodna a fentieken.

Vizsgáljátok meg önmagatokat és mikor olyant éreztek amit én a fentiekben felsoroltam, ne ide gyertek békét keresni, hanem forduljatok az Éló Istenhez és kérjétek az Ő segítségét.

Rengeteget írhatnák még erről mert vannak élő tapasztalataim, de bárkinek szívesen válaszolok prívátban, ingyen!


2015. júl. 14. 22:21
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
77%
Sem az istened, sem az az ő ördöge nem létezik. Sajnálatos, hogy az Igéd még azt sem érti, hogy a babonákkal nem az a baj, hogy ördögtől valók, hanem az, hogy nem létezik semmiféle természetfeletti erő és lény, és a babona csak tudatlanság, illetve a mágia rosszindulatú szemfényvesztés. Ahogy az istened tevékenysége bizonyítatlan, úgy az ellenlábasaié is. Miközben nyilvánvaló, hogy a mágia nem igazi, az istened úgy tiltja, mintha az lenne.
2015. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Missi_Key ***** válasza:

um..kérdező:

[link]

2015. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Sem az istened, sem az az ő ördöge nem létezik.


Jah igen. Te már csak tudod. Alig élsz 30-40 éve a Földön, de mindent tudsz. A tudomány is alig pár száz éve kutatja a világot, mi ez a végtelenhez képest vagy a 17 milliárdhoz, de már azt hiszed mindent tudunk. Miközben a világ 90%áról fogalmunk sincsen mi az. Nem is látjuk -.-

2015. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ozmium42 ***** válasza:
Hát ez nem minden, csak két dolog.
2015. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Örömmel látom egy személyt segítséget nyújtani embertársai felé önzetlenül. Igen ritka manapság az ilyen hozzáállás. Csak így tovább! Ne hagyd, hogy ez a sok materialista, tudatlan rabszolga irányítani tudjon téged.

Személy szerint egy spirituális személy vagyok, de nagyon jól körülírtad a dolgokat és, hogy mi az ami ezekkel szemben segíthet (a tiszta szeretet). Tényleg csak így tovább! Remélem megjutalmaznak majd érte (meg is fognak idővel ^^)!

2015. júl. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
látok*
2015. júl. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom, kedves Kérdező, jelentős tapasztalatod van a vallásos téboly témakörében.

Mások világnézetére próbálsz hatni olyan "érvekkel" amelyek csak számodra hordoznak értéket. Mindezt bármilyen logikus érvelés nélkül... ez gyakorlatilag egy intellektuális csekkhamisítás. Gereblyézz inkább a "vallás" kategóriában.

2015. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ozmium, neked meg hogy lehet ilyen szűk a látóköröd?

Neked annyi az egész, hogy élsz és meghalsz?!

Gondolj bele, mi értelme lenne az egésznek?

Megszületsz, az egész életed kihívások sorozata, majd meghalsz?

Vagy nem értelek, gondolkozz el azon, hogy képes vagy felfogni azt hogy mi a a semmi?

Mert ahogy látom, te ezt így fogod fel.

2015. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ozmium42 ***** válasza:

"Ozmium, neked meg hogy lehet ilyen szűk a látóköröd?"


Nem attól szűk, hogy nem értesz egyet velem.


"Neked annyi az egész, hogy élsz és meghalsz?!"


Nem csak nekem, hanem neked is, és mindenkinek. Mondjuk az "élsz" egy igen tág kategória.


"Gondolj bele, mi értelme lenne az egésznek?"


Belegondoltam. Semmi. Nem azért élünk, mert értelme van. Értelmet te adhatsz neki, és mások helyetted. A vallások és a kérdező például pont ez utóbbira tesz kísérletet.


"Megszületsz, az egész életed kihívások sorozata, majd meghalsz?"


Hát ennél azért több, de az biztos, hogy a végén meghalok.


"Vagy nem értelek, gondolkozz el azon, hogy képes vagy felfogni azt hogy mi a a semmi?"


Igen, én képes vagyok felfogni, hogy mi a semmi. Sőt, még néhány dolgot képes vagyok felfogni, amiről neked azt hazudták, hogy lehetetlen, ezért ne is gondolkozz rajta. Talán ezért is látom másképp a dolgokat.

2015. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!