Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tetettek volna a helyembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tetettek volna a helyembe, ha ti se ismeritek a következményeket?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nagyon szerelmes vagyok egy srácba. Össze is jöttünk. Csak az a bökkenő, hogy ennek a srácnak van egy "haverja" (igazából csak kihasználta sokszor és meg akart szabadulni tőle), aki pedig szerelmes belém. Mikor összejöttünk úgy döntöttünk, titokban leszünk, mert nem akartuk megbántani (öngyilkos hajlamú és elég sok rossz dolog történt vele). Nem nagyon bírtam ezt a titokban járunk dolgot, mivel jól esett volna, ha akkor bújok a páromhoz, amikor szeretnék. Végül a kapcsolatunk átment ilyen se veled-se nélküled dologba...Nem rég pedig elmondtam az igazságot annak a srácnak, aki szerelmes belém. Nos, a barátom most nagyon haragszik rám, a srác meg összetört...Kettőjüket végül sikerült kibékítenem. Úgy érzem nem kellett volna elmondanom még neki ezt a dolgot. Ti mit tettek volna? Mi lett volna a helyes döntés?

2015. ápr. 24. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehettek boldogtalanok csak azért, mert valaki képtelen szerelmi életre. Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyire próbáltok arra a srácra tekintettel lenni, de ne tegyétek emiatt tönkre az életeteket. Inkább próbáljatok szerezni neki egy másik lányt legalább ismerkedne, ha magától nem megy neki, ebben tudtok segíteni.
2015. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza vanb, nem lehet az öngyilkos hajlamú srácot állandóan pátyolgatni, meg kell tanulnia egyedül boldogulni és párt találni.
2015. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog a tapintat, de mindenkinek csak egy élete van, azt kell élveznie. Semmi etikátlant nem tesztek azzal, ha nyíltan szeretitek egymást, nem lehet a ti felelősségetek, hogy egy harmadik személynek fájdalmat okoz a dolog. A szerelem tipikusan az a dolog, amiben nem kell udvariaskodni. Ha két ember szerti egymást, legyenek boldogok! (Nyilván vannak olyan esetek, ahol egyéb tényezők is közbeszólnak, de egyikőtök sem házas, szóval semmi rosszat nem tesztek.)
2015. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Pont beleestem egy ilyen szituációba kb 15 éves koromban (én voltam a másik srác). Leszartam volna, ha elmondják, hogy mi van köztük, de így, hogy titkolóztak rohadt szarul éreztem magamat miatta. Egyenesnek kell lenni, és akkor senki nem fog túlságosan megsértődni. De az már g*ciség, ha titokban, gyakorlatilag a háta mögött 'ügyködtök'
2015. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsó válaszoló: neked különösen, pont egy ilyen valaki véleményére is szükségem volt.

Az az igazság viszont, hogy a barátom nagyon haragszik még. :( Lehet jogosan, hiszen elárultam. Megegyeztünk valamiben és én minden figyelmeztetés nélkül a háta mögött cselekedtem. Szerintetek van mód rá hogy kibéküljünk? :/

2015. ápr. 24. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te csak a ti érdeketekben tetted, nagyon bánod már, hogy előtte nem beszélted meg vele, de nem pátyolgathattok egy srácot úgy, hogy közben boldogtalanok vagytok. Csak szeretnél neki (a barátodnak) örömet szerezni és boldognak akarod látni. Kérj bocsánatot és ígérd meg, hogy meg fogsz vele mindent beszélni, mielőtt lépsz valamit. Ha normális, akkor megérti a dolgot és megbocsát.
2015. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!

Ha ennyire életképtelenek a barátod meg a barátja, akkor járjanak egymással!

2015. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen papucs a barátod a haver felé, hogy inkább nem vállal fel, mint hogy ez neki rosszul essen, akkor jobban is jársz, ha megszabadulsz tőle.


Mégis mit gondolt? Mi van, ha később komolyabbra fordul a kapcsolatotok? Egész életetekben titokban tartjátok? Az úgy nem kapcsolat, nem élet.


Ha ezt a barátod nem érti meg és fontosabb neki ez a haver, aki még csak nem is egy igaz, jó barát, akkor az már az ő baja.

2015. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, meg kéne értenie. :( Elég sok mindent tettem érte és én csak arra vágytam hogy akkor öleljem át, amikor szeretném. :/
2015. ápr. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!