Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy elméletem a halál...

Van egy elméletem a halál utáni életről. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval, elég sokan látják a jövőt álmukban pl, vagy ottvannak a jósok is.Mivan ha akkor nem a jövőt látják, hanem a múltat?A lényege, hogy miután meghalsz, az életed előről kezdődik, tehát a válasz a múltba utazásra a halál?
2015. júl. 16. 19:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*halál utáni
2015. júl. 16. 19:04
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

1) Senki nem "látja" a jövőt, jósok nincsenek.


2) Nincs halál utáni élet.

2015. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az hogy te miben hiszel és mi létezik az két külön dolog. Az energia nem vész el, csak átalakul.
2015. júl. 16. 19:25
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen mmidegy én miben hisze, az energia ki lesz víve a temetőbe és felzabálják a bogarak (koporsós temetésnél), vagy szépen elégetik kazánban (hamvasztásnál).


Egyszerű tény hogy nem létezik halál utáni élet.


Egyszerű tény hogy bár a jövő bizonyos valószínűséggel kiszámítható, de jósok azok nincsenek.

2015. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

"Az energia nem vész el, csak átalakul."

Kár, hogy én nem energia, hanem biológiai lény. És velem életében az energia ellenben nem gondolkodik nincs "öntudat". A jósok mind szélhámosok, akik nem képesek normális állást szerezni, hanem a magad fajta gondozású emberekre utaznak. Álmunkban nem a jövőt látjuk, hanem az emlékek, gondolatok, vizuális élmények összességéből adódnak össze. Még a feltételezés is gyengusz . Ez volna az elméleted?

2015. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.
2015. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Nehéz látni azt, ami még nem történt meg. Tehát látni a jövőt nem lehet, mivel még nem létezik.

A múltat sem látod, mert az már elmúlt, csak annak a "lenyomatát"(pl. képet, videót).

Az előző élet pedig felesleges, kidobott energia lenne fenntartani egy ilyen folyamatot a természetnek.

2015. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

7:

Érdekes, én kizárólag a múltat látom, de lehet hogy te valami embernél fejlettebb lény lehetsz, akinek olyan receptorai vannak, amely egy az emberiség által még nem ismert közeget érzékel.

2015. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Duenna ***** válasza:
38%
Aki le tud menni mélymeditációval, vagy leviszik mélyhipnózisba, megnyílik a tudatalattija, belép a lélekdimenzióba, és az tud olvasni a lélekdimenzióban található virtuális Akasha könyvtárban, amely egyszerre tartalmazza a múltat, a jelent és a jövőt. Ezt az egész lélekdimenziót úgy is hívják, hogy nemtér-nemidő. Mert ott nincs tér, és nincs idő. ezért lehet látni a múltat, a jelent és jövőt is.
2015. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Duenna válaszát leszámítva olyan jó látni ahogy a sok hozzá nemértő erőlködik és próbálja a mitsem mondó, kicsinyes tudását ráerőltetni arra aki egy kicsit is átlát a fátyol mögé :D
2015. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!