Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pár napja történt, mi lehet ez?

Pár napja történt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja bicikliztem a faluhatárban, mikor észrevettem, hogy mintha valami megváltozott volna. Ahányszor becsuktam a szemem mindig valakit láttam az elmémben, hasonló volt énhozzám, de mindig engem bámult, egy idő után már mindent észleltem ami körülöttem történik, olyan volt mintha 360 fokban mindent látnák, csak ezt éreztem. Engem inkább az érdekel, h ki lehetet/lehet az a személy az elmémben.

2015. júl. 18. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Humanoid volt? Emberszerű?
2015. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne LSD-ZÉL!
2015. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Olyan volt mint én csak vicsorog, vörös szemmekel néz rám és a jobb szeme vérzik, ami elég fura mert a jobb szememre nemjol láttok

2. mi az az LSD Vagy mi?

2015. júl. 18. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Lsd egy drog.

Szerintem csak az van hogy túl meleg volt és így hallucináció is lehetett

2015. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nemvolt olyan meleg, h halucináljak, méghozzá fújt a szél, borus volt az idő, a szomszédfaluban meg esett az eső, ami tőlem 2 km-re volt
2015. júl. 18. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Őrangyalod!

Figyelmeztetni akart, hogy nem vall éles elmére biciklizés közben becsukni szemed!

2015. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallucináció, vagy démon, de inkább hallucináltál.
2015. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 huskyloverapach ***** válasza:
Ne tulajdoníts Nagy jelentôséget neki valószínûleg hallucinácio, ha még tobb szor is megjellenne akkor van valami problem!
2015. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biciklizés közben ne csukd be a szemed mert az árokban találod magad!
2015. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!