Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néhány napja ezt írja a...

Néhány napja ezt írja a youtube: hiba történt az inditáskor. Ellenöriz a hálozatoi kapcsolatot és a rendszer időt. Mi ez? Meg lehet valahogyan csinálni? Ha jó válasz jön megy a zöld pacsi ;D

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi verziókra megszüntette a támogatást a youtube
2015. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi ezt én is olvastam de ott iOS meg iphone telefonokon néhányon nem lessz elérhetõ

de én androidos vagyok

2015. ápr. 24. 14:58
 3/7 anonim válasza:
Sajnos nekem is ugyanezt írja ki.Fogalmam sincs ,hogy ez mit jelent. Nekem még a youtube régebbi verziója van rajta a telómon, lehet ,hogy ez a gond, bár nem biztos.
2015. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem is a régi van mert nem tetszett az új youtube és azt irták h iOS meg iphon telefonokon less az h a youtube nem fogja támogatni a régi verziót de én androidos vagyok.. úgy hogynem értem

ha az ujjat frissiteném akkor jo lenne és tudom is frissiteni csak a play-szolgáltatáshoz nincs elég helyem.

2015. ápr. 25. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Androidra is vonatkozik
2015. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 f.luca válasza:

Nekem is ezt írja ki mostanába:(

De nekem a régebbi és az új verziónál is.

Ha valaki tud valamit, lécci írjon!

2015. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. Leszeded a frissítéseket.

2. Újraindítod a telefont.

3. Visszarakod a frissítéseket.

(Nekem így sikerült.)

2015. ápr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!